Rezultate te kerkimit per termin: +Mijra

Total: 1277
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Mijra shqiptarve n Budva

Mijra fansa nga mbar vendet ballkanike jan mbledhur n Budva t Malit t Zi ku jan argtuar nn tingujt e muziks Madons. Midis fansave, ndodheshin gjithashtu edhe mijra fansa shqiptar. Rreth 1.000 persona udhtuan nga Tirana drejt Malit t Zi, pr n Budva me 27 autobuz, t przgjedhur nga shrbimi "Riniring" i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Kthehen mijra emigrant

Mbi 1500 automjete po dalin prej portit t Durrsit, n ditt e para t muajit gusht. Ky fluks i madh emigrantsh, e ka vshtirsuar disi situatn n porte dhe pika kufitare, por deri m tani prve radhve t vogla, nuk sht hasur asnj problem. Kjo periudh sht koha kur qindra mijra emigrant kthehen n atdhe pr t ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.129Z

Neimar prezantohet te Barcelona para mijra tifozëve katalanas

Talenti brazilian Neimar është prezantuar dje pasdite zyrtarisht si blerja e re dhe më e shtrejntë e Barcelonës për këtë sezon futbullistik. Ish sulmuesi i Santosit, pasi ka kryer vizitat mjekësore, ka hedhur firmën e tij në kontratën e nënshkruar me katalanasit për pesë vitet e ardhs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.074Z

Maratona mbledh mijra spektatorë në Vlorë

Tingujt dhe artistt e Maratons s Kngs Popullore kan pushtuar Vlorn, ndrsa publiku I panumrt pushtoi shtitoren dhe arriti deri n skenn e kngs. Mbrmja e s hns rezervoi n qytetin bregdetar nj nga koncertet m t mndhenj n historin pes-vjeare t Maratons s kngs popullore. Mijra e mijra njerz nga e gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.225Z

Kryetarja e Kuvendit në takimin festiv me mijra e mijra të rinj në përkujtim të Ditës Kombëtare të Rinisë

  Në përkujtim të 8 dhjetorit 90, Ditës Kombëtare të Rinisë, ditë që shënoi nisjen e lëvizjës historike studentore për rrëzimin e sistemit komunist diktatorial, preludin e ndryshimeve të mëdha, Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë së bashku me Kryeministrin Sali Berisha, mor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.331Z

Mijra kilometra Doktor

Nga Edison Ypi Mes Elbasanit dhe Peqinit, te një vend ku ngaqë banorët janë vazhdimisht në sherr me njëri tjetrin, nuk kishte ndodhur kurrë të binin dakord për ndonjë gjë, nisur nga fakti që sa më të këqinj t'i kesh armiqtë aq më i mirë je vetë, kishin dalë në përfundimin se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.727Z

Jurgen Kopp: Kam mijra arsye për të qëndruar tek Dordmund

Jurgen Klop ka theksuar se ka mijra arsye për të qëndruar në stolin e Borusias së Dortmundit dhe për shumë vite të tjera. Klopp ka hedhur poshtë mundësitë e pranimit të një oferte nga Mancester Utd. Trajneri gjerman ka qenë i lidhur në mënyrë të përsëritur me stolin drejtues të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama