Rezultate te kerkimit per termin: +Mike +Quigley

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] mike / docs[0] 6239 / hits[0] 7443 / keyword[1] quigley / docs[1] 3 / hits[1] 12 /
No Pic available
  • 2010-05-18

Kongresmenët amerikanë flenë në zyrat e punës

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington — Vjen ora 10 e mbrëmjes kur kongresmeni demokrat, Mike Quigley, veshur me tuta sporti dhe një t-shirt, shtron një dyshek të hollë portativ në dyshemenë e zyrës së tij dhe kalon natën. 51-vjeçari nga Çikagoja e bën diçka të tillë rregullisht. S