Rezultate te kerkimit per termin: +Mike +Tyson

Meta: total 109 / total_found 109 / time 0.000 / keyword[0] mike / docs[0] 6239 / hits[0] 7443 / keyword[1] tyson / docs[1] 224 / hits[1] 450 /
Nga Al Pacino te Bill Gates, njerëzit e famshëm që kanë provuar burgun
  • 2016-08-03

Nga Al Pacino te Bill Gates, njerëzit e famshëm që kanë provuar burgun

Al Pacino Al Pacino u bë i njohur në rolin e një gangsteri tek Njeriu me shenjë dhe te filmi “Kumbari”. Armët kanë qenë gjithashtu pjesë reale e jetës së aktorit, i cili në vitin 1961 u dënua me tre ditë pasi mbante në makinë armë pa leje dhe tre personat që ishin në ma

Video/ Mijëra njerëz në funeralin e Muhamed Alisë
  • 2016-06-10

Video/ Mijëra njerëz në funeralin e Muhamed Alisë

Mijëra njerëz ia dhanë lamtumirën e fundit boksierit legjendar Muhamed Ali, në një funeral disa kilometra të gjatë në qytetin e tij, aty ku arkivoli i tij u soll rreth lagjes së tij të vjetër në makinën e varrimit. Aktori Will Smith dhe boksieri Mike Tyson ishin në mesin e njerëzve

VIDEO misterioze: Smartphone në vitin 1995?!
  • 2016-05-14

VIDEO misterioze: Smartphone në vitin 1995?!

Kjo video e publikuar disa muaj më parë në ueb ka hapur shumë diskutime ditët e fundit. Në një takim boksi ku protagonist ishte Mike Tyson, shihet një person me një pajisje të ngjashme me smartfonët e sotëm. Ekspertët janë futur në mendime duke analizuar gjithë llojet e telefonave

E pranon legjenda: Gruaja ime fjeti me Brad Pitt!
  • 2016-02-29

E pranon legjenda: Gruaja ime fjeti me Brad Pitt!

Legjenda e boksit botëror, Mike Tyson e ka pranuar në një emision se gruaja e tij kishte fjetur me aktorin Brad Pitt. Tyson ka thënë se një nga arsyet e ndarjes ishte edhe kjo por se nuk ka asgjë kundër tij. "Brad Pitt kishte fjetur me ish gruan time, Rob

Bëhen bashkë legjendarët, Drogba-Lampard, takohen edhe me një shqiptar (Foto)
  • 2016-02-18

Bëhen bashkë legjendarët, Drogba-Lampard, takohen edhe me një shqiptar (Foto)

Ndeshja miqësore e zhvilluar mbrëmë në Florida në mes të New York Cityt dhe Montreal Impact i ka bërë bashkë dy legjendarët, Frank Lampard me Didier Drogban. Dy ish bashkëlojtarët te Chelsea u takuan në stadium pak minuta para ndeshjes

E harron falimentimin, vila e tij e re do të ua "ftohë" jetën (Foto)
  • 2016-01-25

E harron falimentimin, vila e tij e re do të ua "ftohë" jetën (Foto)

Legjenda e boksit botëror, Mike Tyson e ka lënë prapa falimentimin e tij të shpallur në vitin 2013. Mike Tyson ka rënë prapë në para duke blerë një vilë superluksoze në Las Vegas. 2.5 milionë dollarë ka kushtuar kjo super vil

“2Pac është gjallë dhe jeton në Kubë”
  • 2016-01-23

“2Pac është gjallë dhe jeton në Kubë”

 “2Pac Shakur jo vetëm që është gjallë, por prej vitesh shijon natyrën dhe plazhet e Kubës, ku është fshehur që prej 1996-s”. Ky është lajmi që vjen nga “Reporterz”. Revista online ushqen edhe më tej t