Rezultate te kerkimit per termin: +Mike

Meta: total 1000 / total_found 6239 / time 0.003 / keyword[0] mike / docs[0] 6239 / hits[0] 7443 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Basha: Deputetët do zgjidhen në 2 vjet, PS vagon për skrap. Akuza Ahmetajt

Sonte në studion e Arena nga Dritan Hila në Ora News është i ftuar lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Intervista vjen katër ditë përpara zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25 qershorit. Ekonomia, aleancat, shpresat dhe dilemat e Lulzim Bashës në këto zgjedhje dhe pas t

No Pic available
  • 2017-06-21

Koalicioni paszgjedhor, Basha përjashton vetëm PS, vagon për skrap

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit “Arena” në Ora News për të treguar programin e tij ekonomik por dhe koalicionet paszgjedhore, ndonëse shprehet i bindur se do të fitojë mbi 72 mandatet për të qeverisur i vetëm.  Duke folur për listat

Ja si e zbuloi vogëlushi i aktores se mamaja është e famshme
  • 2017-06-20

Ja si e zbuloi vogëlushi i aktores se mamaja është e famshme

Aktorja e njohur, Hilary Duff ka qenë e ftuar në emisionin Good Morning America ku ka treguar se si djali i saj e kishte kuptuar që ajo është e famshme. 29-vjecarja tregoi bisedën që kishte bërë me djalin e vogël, pasi kishte shkuar që ta merrte nga shkolla. Unë e di. Unë e di emrin të

No Pic available
  • 2017-06-19

Vogëlushja 5-vjeçare realizon ëndrrën, martohet me shokun e ngushtë

Një vajzë e vogël 5-vjeçare është diagnostikuar me neuroblastoma, lloj kanceri për fëmijët dhe ka realizuar ëndrrën e saj të fundit. Eileidh Paterson nga Moray bëri një listë me gjërat që do të donte më shumë dhe ndër to bënte pjesë martesa me shokun e saj të ngushtë, Harris

No Pic available
  • 2017-06-16

Zv. Presidenti Mike Pence punëson avokat personal

Në një kohë kur debati për lidhjet e dyshuara të zyrtarëve të fushatës së Donald Trump dhe Rusisë ka ardhur gjithnjë e duke u përshkallëzuar, zv. Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pense, ka punësuar një avokat personal, i cili do të përfaqësojë numrin dy të Uashingtonit n

No Pic available
  • 2017-06-14

Kongresmenët amerikanë sulmohen me armë zjarri

Një person i armatosur ka shtënë drejt politikanëve republikanë në Virgjinia të Shteteve të Bashkuara, derisa ata ishin duke luajur bejsboll. Njëri nga kongresmenët amerikanë është lënduar së bashku me disa persona të tjerë. Përfaqësuesi amerikan, Mo Brooks i ka thënë CNN-it se

No Pic available
  • 2017-06-13

Artistët botërorë që nuk kanë marrëdhënie të mira së bashku

Shumë artistë në botë janë shumë të suksesshëm, por nuk kanë marrëdhënie të mira me kolegët e tyre. Ndër ta janë: 1.Taylor Swift dhe Katy Perry Problemi mes dy këngëtareve të famshme mbetet ende i pazgjidhur, por në të njëjtën ditë që Taylor vendosi muzikën e saj në Spotify