Rezultate te kerkimit per termin: +Mikele +Emiliano

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.503Z

Topi në “Fiera del Levante”, takon Berluskonin

 Presidenti Bamir Topi ka takuar dje kryeministrin e Italisë, Silvio Berluskoni gjatë ceremonisë së edicionit të 72-të të “Fiera del Levantes” në Bari. Kreu i qeverisë italiane përshëndeti praninë e presidentit shqiptar në këtë eveniment duke u shprehur: “E kons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.983Z

Presidenti Topi niset për një vizitë pune në Bari  

4 gusht 2011 Me ftesë të Kryetarit të Bashkisë së Barit, Mikele Emiliano, Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi së bashku me Zonjën e Parë, Teuta Topi u nis sot, në krye të një delegacioni zyrtar, për një vizite pune në Bari. Gjatë kësaj vizite, Kryetari i Shtetit shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.983Z

Presidenti Topi, vizitë pune në Bari

Me ftesë të Kryetarit të Bashkisë së Barit, Mikele Emiliano, Presidenti i Republikës, Bamir Topi së bashku me Zonjën e Parë, Teuta Topi u nis sot, në krye të një delegacioni zyrtar, për një vizite pune në Bari. Gjatë k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.984Z

Presidenti në Bari, për 20 vjetorin e anijes “Vlora”

TIRANË-Presidenti i Republikës, Bamir Topi, u nis sot, në krye të një delegacioni zyrtar, për një vizite pune në Bari, ku do të marrë pjesë në veprimtaritë përkujtimore me rastin e 20-vjetorit të zbarkimit të anijes "Vlo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.072Z

Presidenti Topi dekoron me “Medaljen e Mirënjohjes” Komunën e Barit  

5 gusht 2011 Bari, Itali Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi së bashku me Zonjën e Parë, Teuta Topi dhe delegacionin zyrtar shqiptar u pritën sot me nderime nga Kryetari i Bashkisë së Barit, Mikele Emiliano dhe autoritetet e tjera të larta të pushtetit vendor, nga personalitete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.073Z

Topi, Medaljen e Mirënjohjes Komunës së Barit

Presidenti i Republikës nderoi sot Komunën e Barit me Medaljen e Mirënjohjes me motivacionin: “Me mirënjohje të thellë Komunës së Barit dhe gjithë popullit të Rajonit të Puljas, për solidaritetin e rrallë dhe përkrahjen e pakufishme që i dhanë në momente të vështira dhe dram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.073Z

Topi, medalje “Mirënjohje”, për komunën e Barit

Presidenti Bamir Topi ka nderuar Komunën e Barit me “Medaljen e Mirënjohjes”, me motivacionin për solidaritetin e rrallë dhe përkrahjen e pakufishme që i dhanë në momente të vështira dhe dramatike, 20 vjet më parë, mijëra q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama