Rezultate te kerkimit per termin: +Mikelit

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.734Z

Vetevarja e Mikelit, proteste kunder drejtorit

Gezim Ashimi Funerali i 17-vjecarit, qe vari veten, dy dite me pare, ne qytetin e Bilishtit, eshte percjelle me protestat te bashkemoshatareve te tij ne shkollen e mesme te pergjithshme “Fuat Babani”. Nxenesit thone se shoku i tyre, Mikel Ajce, humbi jeten si pasoje e nje vendimi te padrejte te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.385Z

Kidnapohet babai i Mikelit

Nga Express më 16 gusht 2011 në ora 09:12 John Obi Mikel luajti për Chelsean të dielën, edhe pse u informua se babai i tij ishte rrëmbyer. Mesfushori nigerian ishte i vetëdijshëm se babai i tij ishte kidnapuar në vendlindjen e tij, por pranoi të paraqitet në barazimin pa gola kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Ne Stubell u mbajt manifestimi fetar e kulturor Takimet e Dom Mikelit

28-09-2010 / Gazeta 55 Manifestimi i pervitshem fetar e kulturor Takimet e dom Mikelit qe u mbajt te shtunen e kaluar ne fshatin Stubell te Kosoves eshte nje nder ngjarjet me te rendesishme qe organizohen ne komunen e Vitise dhe nje nder ngjarjet me te rendesishme edhe per ipeshkvine e Kosoves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.186Z

Korcë, prindërit kërkojnë zhvarrosjen e të birit: Djalin e vranë

KORCE- Kërkojnë rihapjen e cështjes në gjykatë, pasi 17 vjecari Mikel Ajce nuk u vetvra por vrasja e tij u sajua e tillë nga drejtuesit e shkollës. Kjo është deklarata e fundit e prindërve të adoleshentit që u gjet i varur në një pemë në Devoll të Korcës. Ngjarja e rëndë e shkrut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.720Z

Reportazh/Edicioni i 24-t i manifestimit, në përkujtim të Shkollës së Parë Shqipe “Takimet e Dom Mikelit 2013”

25-09-2013 / Nga Engjëll Koliqi Stubëll, shtator 2013 - Fundjava që e lamë pas ishte kremte e përbashkët mbarëkombëtare në Stubëll, ku u mbajt edicioni i njëzetekatërt i manifestimit shkencor e kulturor, në përkujtim të Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.265Z

Prindërit kërkojnë zhvarrosjen e të birit: E vranë në shkollë

KORÇË - Eshtë zhvilluar sot seanca e radhës në Gjykatën e Apelit për vdekjen e 17 vjeçarit Mikel Ajçe, ku prinderit kane kerkuar zhvarrosjen e trupit, per te vertetuar se krimin e vrasjes. Ata akuzojne direkt drejtorine e shkolles se ka sajuar historine e vetevarjes, pasi femjia i tyre esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.770Z

Interi ofron 25 milionë euro për Tiago Motën

Milano - Interi është duke menduar seriozisht për të marrë shërbimet e futbollistit të Xhenoas, Tiago Mota. “Tuttosport” njofton se presidenti Morati ka ofruar 25 milion euro për të marrë kartonin e mesfushorit. Klubi milanez mund të shfrytëzojë shitjen e Obinas, Suazos dhe Burd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama