Rezultate te kerkimit per termin: +Mikpritesit

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] mikpritesit / docs[0] 42 / hits[0] 42 /
No Pic available
  • 2016-06-10

Startojne finalet e Europianit

brbrFinalet e Kampionatit Europian nisin sot zyrtarisht me sfiden hapese France-Rumani e programuar ne oren 200 ne Stade De France te ST Denis Jane edhe dy skuadrat kundershtare te kombetares shqiptare ne grupin A se bashku me Zvicren Skuadra e Didier Deshamsp eshte mes favoriteve te pakten keshtu e

Deshton edhe takimi Rama-Basha-Vasili Reforma ne drejtesi pa votat e opozites
  • 2016-06-07

Deshton edhe takimi Rama-Basha-Vasili Reforma ne drejtesi pa votat e opozites

Transmetuar me 06062016 - 2102 Pamje nga takimibr br Tirane 6 qershor 2016 NOAal - Kryeministri i vendit Edi Rama ne nje deklarate per mediat pas takimit te shumeperfolur te zhvilluar sot me kreun e opozites Lulzim Basha beri me dije se nga takimi nuk u a

Deshton takimi Rama PD se presim me Basha Kisha vullnet per zgjidhje
  • 2016-06-07

Deshton takimi Rama PD se presim me Basha Kisha vullnet per zgjidhje

Transmetuar me 06062016 - 1720 Pamje nga minutat e para te takimitbr br Tirane 6 qershor 2016 NOAal - Kryeministri i vendit Edi Rama ne nje deklarate per mediat pas takimit te shumeperfolur te zhvilluar sot me kreun e opozites Lulzim Basha beri me dije se

Studentet serbe kthehen me pershtypjet me te mira nga Shqiperia
  • 2015-10-11

Studentet serbe kthehen me pershtypjet me te mira nga Shqiperia

Transmetuar me 10102015 - 1943 PUBLICITET Studentet serbe qe ishin mysafire te familjeve dhe bashkemoshatareve te tyre shqiptare ne ndeshjen ne Elbasn Arena jane kthyer me pershtypjet me te mira nga Shqiperia duke thene se do

Promovohen librat ne galerine e piktorit Kucana
  • 2015-09-20

Promovohen librat ne galerine e piktorit Kucana

brbrNuk ndodh shpesh qe promovimi i librave te behet ne nje galeri pikturash por artet jane bere bashke mbremjen e se shtunes ne ETC ne kryeqytet Ne ambientin ku ekspozohet arti vizual i piktorit Azem Kucana jane promovuar dy librat e autores Oltjona Selamaj E ne fakt gjithcka ndodhi rastesisht per

Dhunohen lojtaret kosovare
  • 2015-02-12

Dhunohen lojtaret kosovare

brbrSerish skandal ne sport kete here ne basketboll ne ligen ballkanike Skuadra kampione e Kosoves ne Basketboll Sigal Prishtina ka marre ndeshjen ne tavoline kunder skuadres se Sutjeskes se Nikshicit ne Malin e Zi pasi ajo eshte nderprere per shkak te goditjeve ne drejtim te lojtareve shqiptare Ta

Replike me Fatos Lubonjen
  • 2014-11-13

Replike me Fatos Lubonjen

e Enjte 13 Nentor 20141149 am ANDI BUSHATIbrbr   Lexova sot nje shkrim te Fatos Lubonjes qe me thumbonte mua per ekzaltimin  e tepruar lidhur me viziten e Edi Rames ne Beogradbr Verejtja e tij konsistonte ne dy pika se pari se une i quaja normale dhe pozitive deklaratat