Rezultate te kerkimit per termin: +Milan

Total: 7964
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.014Z

Kualifikohet Milan

Anderlecht përsëri ka dalë një skuadër shumë mirë e organizuar në mbrotje, sidomos në pjesën e parë pasi që ja ka arritur që të mbrohet shumë mirë pavarësisht sulmeve që pati Milan. Por, megjithatë Andelecht e kishte posedimin më të madh të topit në pjesën e parë për dallim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.510Z

Adiyiah në Milan

Milan ka konfirmuar marrëveshjen për transferimin e sulmuesit të klubit norvegjez Fredrikstad, Dominic Adiyiah. Kemi transferuar të riun ganez, Dominid Adiyiah deklaroi nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani për Milan Channel. Kemi marrëveshje me klubin norvegjez. Tani duhet ti sigurojmë l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.824Z

Milan fiton me spektakël

Milan ka fituar me golejadë kundër Chievos në kuadër të xhiros së 11-të të Seria A, duke e deklasuar atë me rezultat 5-1.Milan kaluan të parët në epërsi pas një goli të Emanuelson në minutën e 16 të takimit. Por, Chievo shumë shpejt erdhi të barazimi pasi që dy minuta më vonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.905Z

Milan i kthehet Cissokhos

Nga Express më 24 shkurt 2011 në ora 18:44 Milan ka ringjallur interesimin për mbrojtësin e majtë të Olympique Lyonit, Aly Cissokho, ka bërë të ditur përfaqësuesi i futbollistit për Itali, Fabrizio Ferrari. Rossonerët arritën marrëveshje për Cissokhon nga Porto më 2009, por u t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.535Z

Ciao Milan!

Ishte spekuluar tash e një kohë të gjatë, por tani është zyrtare. Leonardo ka njoftuar se do të largohet nga posti i trajnerit të Milanit në marrëveshje të përbashkët me klubin, pas ndeshjes së fundit në Serie A kundër Juventusit të shtunën mbrëma në San Siro. Leonardo kaloi nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.051Z

Milan zbarkon ne mesdite

Na ndajne me pak se 24 ore nga ndeshja historike Tirana – Milan, Kampionet e botes kane zhvilluar pergatitjet e fundit ne prag te ndeshjes miqesore. Disa nga yjet e Milan nuk do te udhetojne drejt Shqiperise per shkak te demtimeve. Sipas mediave Italiane konfirmohet Nesta, ne dyshim Pirlo, do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.003Z

Sërish Milan - Barcelona

Pas përplasjes së tyre në fazën e grupeve, Milan dhe Barcelona do të ndeshen mes vete edhe në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Shorti i cili u tërhoq në Nyon të Zvicrës vuri përball kampionin në fuqi Barcelonën dhe shtatë herë fituesin e garës elite të klubeve evropiane. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama