Rezultate te kerkimit per termin: +Milani

Total: 7692
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.043Z

Tjetër gabim nga Milani

Milani ka arritur vetëm një barazim ndaj me rezultat 1-1 ndaj Bolonjës në San Siro, duke vështirësuar kështu pozitën në luftën për titull të kampionit në Serie A. Ishte kjo një sfidë ordinere, ku Milani filloi me dominim, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.441Z

Kualifikohet Milani

Milan dhe Ajax mbreme zhvilluan ndeshjën kryesore të grupit H, pasi që kualifikimi ishte i hapur para fillimit të sfidës. Pas një dueli shumë të tensionuar në fundit kulifikimit i’u gëzuan futbollistët e Masimiliano Allegrit edhe pse ndeshja përfundoi në barazim 0-0. Pjesa e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.867Z

Barazon Milani

Kuqezinjtë nuk kanë arritur të shënojnë fitore përballë Lazios, edhe pse zhvilluan ndeshje shumë më të mirë se kryeqytetasit. Takimi i parë i xhiros së 23-të në Serie A, i zhvilluar në San Siro, përfundoi pa gola.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.450Z

Ndalet Milani

10/04/2005  Pas suksesit në Ligën e Kampioneve, skuadra e Ançelotit ka barazuar në shtëpi kundër Breshias Pas 8 fitoresh rresht në kampionat, “Djalli” nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1 : 1 kundër Breshias, pas triumfit në Ligën e Kampioneve, kundër Interit. Karlo An

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.899Z

Milani është dobësuar

Ish mesfushori i Milanit, Alexander Merkel beson se gjiganti nga San Siro ka humbur shumë prej kualitetit gjatë kësaj vere pas shitjes së sulmuesit Zlatan Ibrahimoviç dhe qendërmbrojtësit Thiago Silva. “Milani është dobësuar. Ata kanë humbur dy futbollistë të rëndësishëm si Ibra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.147Z

Milani, mbreti i transfereve

Milani është skuadra që ka bërë më së shumti transfere në vitin e fundit. Në fakt skuadra italiane mbetet skuadra që ka bërë më së shumti lëvizje të lojtarëve në Evropë. 61 lojtarë të niveleve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.309Z

Milani zgjedh Drogban

Nga Arben Shemili Lajmi vjen nga tabloid britanik "News of the World": Milani i ka vënë syrin Didier Drogbasë. Sipas gazetës ky afar mund të mbyllet që në Janar, gjithmonë nëse Milani është i gatshëm të zbrazë nga arka e vet 23 milionë stërlinat e nevojshme për të mbërritur tek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama