Rezultate te kerkimit per termin: +Milanit

Total: 9736
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.121Z

Lopez, futbollist i Milanit

Catania ka konfirmuar se sulmuesi Maxi Lopez mund të konsiderohet futbollist i Milanit pas arritjes së marrëveshjes mes klubeve të hënën. Rossonerët kanë kthyer vëmendjen te Lopez pas dështimit për transferimin e Carlos Tevezit nga Manchester City dhe lëndimit të Alexandre Patos. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.966Z

Beckham drejt Milanit

David Beckham mund të jetë pranë rikthimit në radhët e Milanit, informoi të martën shtypi britanik. Një ikonë në vendin e tij, ish-kapiteni i kombëtares angleze është aktualisht pa ekip, pasi vendosi t’i jepte fund avent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

I tha PO Milanit

"Milan Chanel" para pak minutash i ka dhënë lajmin tifozerisë të skuadrës se Milani ka arritur marrëveshje për transferimin e radhës. Matia Destro i ka thënë PO Milanit dhe se zyrtarizimi i tij do të bëhet brenda pak orëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.032Z

Barbara Berlusconi, presidente e Milanit?

Vajza e presidentit legjendar të Milanit, Silvio Berlusconi, Barbara, ka filluar të shfaqet shumë shpesh në ndeshjet e Milanit. Ajo është në prag të divorcit dhe tashmë flitet për një lidhje dashurie me brazilianin Pato.   Në pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.196Z

Optimisti i Milanit

Alexandre Rodrigues da Silva, i njohur si Pato, është optimist për të ardhmen e Milanit. Në një intervistë dhënë për të përditshmen italiane, Gazzetta dello Sport, sulmuesi Rossoner është treguar i gatshëm për nismën e një viti me plot optimizëm, pas një sezoni që e përshkoi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.864Z

GallianiBalotelli lojtar i Milanit

Zevendespresidenti i Milanit Adriano Galliani ka vazhduar ti hedhe benzine zjarrit sa i perket armiqesise me Interin pasi ka thene se nje dite do te deshironte ta shihte Balotellin ne fanellen e Milanit por ka perjashtuar nje tradhti te Kakas. Une do te doja qe Balotelli te luante nje dite pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.442Z

Shkarkohet trajneri i Milanit, Masimiliano Alegri

MILANO – Rezultati zhgënjyes i ekipit të Milanit në ndeshjen me Sasuolon, i ka kushtuar shkarkimin trajnerit të kuqezinjve të Italisë, Masimiliano Alegri. Ekipi i Milanit do të drejtohet përkohësisht nga Tasoti, zëvendës i Alegrit. Deklarata e kësaj vendimmarrjeje është bërë ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama