Rezultate te kerkimit per termin: +Milanos

Meta: total 1000 / total_found 3366 / time 0.001 / keyword[0] milanos / docs[0] 3366 / hits[0] 4442 /
Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës
  • 2017-06-22

Disa këshilla për të eliminuar erën e keqe të djersës

Djersa është e përbërë nga 99% ujë dhe disa elektrolite. Era e pakëndshme nis në momentin kur djersa krijon kontakt me florën bakteriale Përbërësit e djersës sonë Nuk është e vërtetë që djersa irriton lëkurën. Është një mit që duhet të hidhet poshtë, shpjegon Marcello Mont

Justin Bieber emocionon fansat e tij
  • 2017-06-18

Justin Bieber emocionon fansat e tij

Këngëtari me famë botërore ka emocionuar fansat e tij ndërsa mbërriti në aeroportin e Milanos për të marrë pjesë në  IDays Festival 2017. Justin Bieber sapo ka mbërritur në aeroport ka bërë diçka të pazakontë. Ai ka ndalur që të flasë më fansat e tij të cilët nuk e pris

No Pic available
  • 2017-06-17

Arrestimi në Kroaci/ Vëllai i Ballist Morinës: Pret fëmijën e tretë, duan ta ekstradojnë në Serbi

Ismail Morina apo ndryshe i njohur si Ballist Morina heroi i Dronit të Beogradit vazhdon të jetë i ndaluar në Kroaci prej disa ditësh, aty ku sot Gjykata e Dubrovnikut sipas informacioneve që disponon Opinion.al do të japë edhe masën e sigurisë. Ballist Morina u ndalua tri ditë më parë

No Pic available
  • 2017-06-09

Corriere della Sera: Aksi Varese-Elbasan, zemra e trafikut të kokainës

Elbasani, një qytet me 125 mijë banorë në qendër të Shqipërisë, është një prej vendeve prej të cilave duket se dalin vetëm gjëra të këqija. Elbasani është ana tjetër e aksit që lidh Shqipërinë me provincën e Vareses në Itali. Elbasani është djepi i xhihadizmit europian, ven

No Pic available
  • 2017-06-03

Zhgënjimi nga Basha, Kreshnik Spahiu braktis Shqipërinë

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi lë Shqipërinë. Një javë pas dorëheqjes dhe të nesërmen e zgjedhjes së kryetarit të ri të AK, Kreshnik Spahiu është fotografuar sot në aeroportin Nënë Tereza duke u nisur drejt Milanos. Nuk dihet nëse Italia është destinacioni apo Milano një tranzit p

Finalja e Champions League, Juventus apo Real Madrid?
  • 2017-06-03

Finalja e Champions League, Juventus apo Real Madrid?

Pothuajse dy dekada pas ndeshjes së famshme të Amsterdam Arenës Reali i Madridit dhe Juventusi do të përballen sërish në finalen e kompeticionit më të rëndësishëm evropian, në rang klubesh. Në vitin 1998 klubi madrilen përmbysi që të gjitha parashikimet duke mposhtur bardhezinjtë f

Champions League, sonte shkruhet historia
  • 2017-06-03

Champions League, sonte shkruhet historia

Pothuajse dy dekada pas ndeshjes së famshme të Amsterdam Arenës Reali i Madridit dhe Juventusi do të përballen sërish në finalen e kompeticionit më të rëndësishëm evropian, në rang klubesh. Në vitin 1998 klubi madrilen përmbysi që të gjitha parashikimet duke mposhtur bardhezinjtë f