Rezultate te kerkimit per termin: +Milazim +Halilaj

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] milazim / docs[0] 295 / hits[0] 419 / keyword[1] halilaj / docs[1] 1412 / hits[1] 2106 /
Mbrojtja e të dyshuarve për terrorizëm: Nuk ka asnjë provë
  • 2015-07-13

Mbrojtja e të dyshuarve për terrorizëm: Nuk ka asnjë provë

Ka përfunduar seanca dëgjimore në të cilën u shqyrtua kërkesa e Prokurorisë Speciale, për përcaktimin e paraburgimit ndaj pesë të dyshuarve për terrorizëm, që u arrestuan dje nga Policia e Kosovës. Vendimi për ta pritet të merret nesër. Mbrojtja ka vlerësuar se nuk ekzistojnë pro

Sot pritet vendimi për pesë të dyshuarit për terrorizëm
  • 2015-07-13

Sot pritet vendimi për pesë të dyshuarit për terrorizëm

Në Gjykatën Themelore të Prishtinës sot pritet të merret vendimi ndaj pesë të dyshuarve për terrorizëm, të cilët janë arrestuar të shtunën, tre prej tyre në afërsi të Liqenit të Badovcit. Dje në mbrëmje është mbajtur seanca dëgjimore, me ç'rast të dyshuarit janë marr në p

Përfundon seanca dëgjimore për rastin “Badovci”, vendimi nesër
  • 2015-07-12

Përfundon seanca dëgjimore për rastin “Badovci”, vendimi nesër

Ka përfunduar seanca dëgjimore ndaj pesë të dyshuarve për terrorizëm që u arrestuan dje herët nga policia afër liqenit të Badovcit. Pas marrjes në pyetje nga gjyqtari i procedurës paraprake vendimi ndaj të dyshuarve do të merret n

Këta janë të dyshuarit për terrorizëm (Foto)
  • 2015-07-12

Këta janë të dyshuarit për terrorizëm (Foto)

(I plotësuar) - Indeksonline merr vesh se emrat e te arrestuarve janë: Besnik dhe Enis Latifi të afërt ne mes veti nga Vushtrria. Ndërsa Milazim Haxhiaj dhe Gazmend Halilaj nga qyteti i Istogut. SSSAASS AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; SSSAASS SSSAA

Vendimi për pesë të arrestuarit mbetet për nesër
  • 2015-07-12

Vendimi për pesë të arrestuarit mbetet për nesër

Ka përfunduar seanca dëgjimore ndaj pesë të dyshuarve për terrorizëm që u arrestuan të shtunën paradite nga policia afër liqenit të Badovcit. Pas marrjes në pyetje nga gjyqtari i procedurës paraprake vendimi ndaj të dyshuarve pritet të merret nesër. Bajram Tmava, avokat i Milazim Ha

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten