Rezultate te kerkimit per termin: +Milena +Harito

Total: 866
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.721Z

Milena Harito: Ja pse mbaj kufje kur flet Berisha

Ka ndezur një debat online fakti që ministrja për Inovacionin, Milena Harito, u shfaq në seancën e fundit me kufje në vesh. Në një intervistë për GSH, ajo tregon se përse i mban ato. "Është një zgjedhje e imponuar dhe aspak e dëshiruar prej meje. E imponuar nga një person, i cili ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.115Z

Muzikë po dëgjon Milena Harito gjatë seancës plenare?

Me sa duket ministrja e Inovacionit dhe Teknologjisë, nuk mund të bëjë dot pa mjetet teknologjike edhe kur merr pjesë në seanca të rëndësishme parlamentare. Nuk dihet nëse Harito po komunikonte në telefon apo po dëgjonte muzikë. Por ajo që është e sigurt është se nuk po dëgjonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.724Z

Milena Harito Kriminaliteti ne Shqiperi si ne gjendje lufte

pNepermjet perfaqesueses Milena Harito Partia Socialiste ka dale ne nje deklarate per mediat per vrasjen e Dritan Lamajtp pNe kete deklarate Harito eshte shprehur Pas 23 Qershorit Partia Socialste do ta ndryshoje gjendjen ne vend dhe do ti ktheje policise dinjitetin e humbur Cdo punonjes policie nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.363Z

Milena Harito injoroi komisionin, Balla dhe Bregu i kundërvihen

Opozita dhe maxhoranca janë bërë bashkë për të bllokuar projektligjin e qeverisë "Për identifikimin elektronik dhe shërbimet e besuara", për shkak të mungesës së ministres Milena Harito. Në mënyrë të përsëritur, ministrja për Inovacionin dhe Administratën Publike, Milena Harito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.660Z

Ministrja e re Milena Harito-Koleka konfirmon lidhjen farefisnore me Edi Ramën

02-09-2013 / Gazeta 55 Nepotizmi s’ka brirë. Milena thotë se s’është zgjedhur në punë as si kushërirë e Ramës, as si mbesë e Spiro Kolekës e as si bashkëfshatare e Koço Kokëdhimës. Mbetet pyetja ç&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.252Z

Milena Harito: Puna aspak komode me kryeministrin Rama

Anila Çuli E qetë dhe serioze në komunikim, tepër e vendosur dhe e prerë në atë çka më pohon. Këto janë disa tipare të karakterit të zonjës frankofone Milena Harito, emëruar në krye të një ministrie që ka fituar mjaft vëmendje jo vetëm nga vendi, por edhe nga ndërkombëtarët.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.129Z

Milena Harito irritohet me Nard Ndokën: Është maskilist

Irritohet ministrja e Shtetit për Inovacionin dhe Administratën Publike Milena Harito, pas deklaratës së deputetetit Nard Ndoka në "Panorama", për rolin e grave në politikë."Deklaratë tipike maskiliste nga N.Ndoka. E paimagjinueshme nga një politikan në çdo vend të zhvilluar. Besoj asn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama