Rezultate te kerkimit per termin: +Millosheviqit

Total: 729
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.634Z

Fantazma e Millosheviqit

Brian Whitmore Ekziston një fantazmë që e ndjek Vladimir Putinin – ajo e Sllobodan Millosheviqit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Derisa kriza në Ukrainë po zhvillohet, është bërë pothuajse modë – e madje edhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.249Z

Trashëgimia e gjallë e Sllobodan Millosheviqit në Serbi

Janë mbushur 10 vjet nga vdekja e Sllobodan Millosheviqit në qelinë e Hagës. Por në Serbi vazhdon të ketë shumë gjurmë të politikës së tij të tmerrshme Estetika e fashistëve ruralë - Mendova se Millovan Gjillas (një disident i njohur në ish-Jugosllavi) ka të drejtë: faz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.992Z

Rrezimi i Sllobodan Millosheviqit

Transmetuar me 01092015 - 0811 Thaci per The Independent Kontribuova per rrezimin e Sllobodan Millosheviqit Tani ka shprese per drejtesi per qytetaret tanebr br Ne nje editorial per gazeten britanike The Independent zevendeskryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.655Z

Vulin viziton varrin e Millosheviqit

Ministri pa portofol në Qeverinë e Serbisë, i ngarkuar për Kosovën, Aleksandar Vulin, ka vizituar sot në Pozharevc varrin e Sllobodan Millosheviqit, ku ka vendosur kurora me lule. Vulin, i cili udhëheq Lëvizjen Socialiste të Serbisë, u ka thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.927Z

Serbia sikur në kohën e Millosheviqit

Nga Express më 16 shtator 2011 në ora 18:09 Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë për Kosovapress se shumica e vendeve të Këshillit të Sigurimit kanë mbështetur vendimin e Qeverisë së Kosovës për shtrirjen e autoritetit në gjithë territorin e vendit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.052Z

Jakup Krasniqi: Jabllanoviqi, mbeturinë e Millosheviqit

Ish kreu i Kuvendit, Jakup Krasniqi e ka quajtur mbeturinë të Millosheviqit ministrin e Kthimit, Aleksandar Jabllanoviq. Ky i fundit ka reaguar keq ndaj nënave gjakovare duke iu referuar me termin fyes “egërisa” pasi që nuk lejuan pelegrinët serbë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.994Z

Krasniqi: Strukturat ilegale, mbeturina të Millosheviqit

Dëmtimin e objekteve në vendkalimin kufitar në Jarinjë, nga një grup i huliganëve serbë ,e dënon edhe kryetari i Kuvendit të Kosovës , Jakup Krasniqi, i cili ka thënë se aktet e tilla janë tendenca për të penguar vendosjen e rendit dhe ligjit, dhe si të tilla janë të papranueshme d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama