Rezultate te kerkimit per termin: +Milo

Total: 4357
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.052Z

Milo Manipulim zgjedhjeve

Milo Manipulim zgjedhjeve E diel 03 Mars 2013 1523 p styletext-align justify p Milo Manipulim zgjedhjeveKreu i Partise Demokracia Sociale Paskal Milo akuzon kryeministrin Sali Berisha per keqqeverisje te vendit Nga qyteti i Gjirokastres Milo pranoi tensionimin e situates politike per shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.038Z

Milo prezanton kandidaturat

06/05/2005  Paskal Milo prezantoi në Shkodër kandidaturat e partisë së tij për zgjedhjet e 3 korrikut. Milo u shpreh se, bazuar në punën që është bërë, ishte optimist se këtë radhë do të fitonin 100 mijë vota dhe këto kryesisht i priste nga Shkodra dhe 5 qytete të tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Milo: Mirnjohje SHBA

Kryetari i Partis Demokracia Sociale Paskal Milo, ka prshndetur sot ratifikimin nga ana e senatit amerikan t protokollit t antarsimit t Shqipris n NATO. Por, me an t nj deklarate, Milo ka krkuar q Politika shqiptare t justifikoj mbshtetjen e fuqishme t SHBA, ndrsa i ka kujtuar mazhorancs q t mos abu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.575Z

Milo per frontin opozitar

Milo per frontin opozitar E diel 14 Prill 2013 1322 Paskal Milo Paskal Milo ben thirrje per krijimin e nje fronti te forte opozitar qe te mos jete thjesht nje shumatore shifrash por nje aksion per te mbrojtur vjedhjen e votes Ne konferencen e forumit rinor te Tiranes Milo e ka cilesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.930Z

Milo thirrje për bisedime

Tiranë (start)-Kryetari i Partisë Demokracia Sociale Paskal Milo deklaroi se mbetet shqetësim i madh hartimi i Kodit Zgjedhor, i cili pritet që në javën e ardhshme të shkojë në Kuvend për miratim. Milo ka kërkuar rikthimin në tryezën e bisedimeve për Kodin, por sipas tij pa presione po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.368Z

Milo: Ndërkombëtarët ndërhynë vonë

Kryetari i PDS-së, Paskal Milo ka deklaruar se faktori ndërkombëtar ka ndërhyrë me vonesë për të zgjidhur krizën politike në Shqipëri. Duke folur në emisionin “Top Story” në Top Channel, Milo ka nënvizuar se ndërhyrja duhet të kishte ndodhur menjëherë pas zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.008Z

Milo ne Kukes

Kryetari i Partise Demokracia-Sociale, Paskal Milo, pjese e koalicionit “Bashkimi per ndryshim”, prezantoi listen e kandidateve per qarkun e Kukesit, qe kryesohet nga Gezim Bushati. “Jemi te ndergjegjshem qe Kukesi, Hasi dhe Tropoja jane nder zonat me te prapambetura te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama