Rezultate te kerkimit per termin: +Milot

Total: 2913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.495Z

Milot Rashica, nën monitorimin e Çelsit

Talenti  Londinezët kanë akord me Viteshen për futbollistët e rinj të këtij klubi Milot Rashicës i kanë mjaftuar pak muaj në kampionatin holandez për t’u kthyer në një emër të njohur për klubet europiane. Talenti 19-vjeçar, i cili debutoi mbrëmë në radhët e kombëtares kuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.879Z

Milot, vritet një person, plagoset i vëllai

Share Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Milot, ku një person është vrarë me armë zjarri, ndërsa është plagosur edhe vëllai i tij. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka ngritur disa postoblloqe për të kapur autorët e kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.401Z

Milot Rashica, në formacionin e javës në Eredivisie

2016-ta ka nisur mbarë për Milot Rashicën, i cili në në javën e 18 të Eredivizje realizoi golin e parë në fitoren 0-2 të Viteshes në fushën e Cammburit. 19-vjecari jo vetëm që është titull fiks i formacionit të trajnerit Rob Maas, por po rezulton një nga futbollistët më efikasë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.692Z

Aksident ne Milot plagosen dy persona

Milot 16 tetor NOA ndash Dy persona kane mbetur te plagosur mengjesin e sotem ne nje aksident rrugor ne aksin rrugor Fushe Kruje-Milot. Ne aksident jane perfshire tre automjete gje qe ka sjelle dhe plagosjen e rende te dy prej personave qe ishin ne keto makina. Sipas policise te plagosurit jane d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.248Z

Milot, 8 familje te pastreha

Milot- Zyra e Permbarimit Lezhe, deshton ne misionin e saj per nxjerrjen nga nje godine te tete familjeve ne Milot. Nje prej kryefamiljareve gjate protestes se djeshme dhe kundershtimit te policeve eshte ndaluar, ndersa perfaqesia e ketyre familjeve kerkon ndihme pasi nuk kane mundesi te tjera per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.963Z

Përse ndryshoi projekti që rriti kostot e Milot-Balldren

Drejtoresha e Koncesioneve në Ministrinë e Infrastrukturës, Etleva Kondi, thotë se kostoja e rrugës Milot-Balldren u rrit për shkak të ndryshimit të projektit. Sipas saj në variantin e ri u përfshi ndërtimi i rrugëve dytësore si dhe përmirësimi i sinjalistikës. Vlera e re prej 20.1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.985Z

Aksident me pasoje vdekjen ne Milot

Foto arkiv PUBLICITET Milot 20 mars 2014 NOAal- Nje aksident me pasoje vdekjen ka ndodhur ne Fushe Milot ku nje makine tip Fiat ka perplasur nje motocikletebr br Si pasoje e aksidentit ka humbur jeten drejtuesi i motociklletes Nik Kukaj 20 vjec i cili pavaresisht cdo ndihme te dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama