Rezultate te kerkimit per termin: +Miloti

Meta: total 426 / total_found 426 / time 0.000 / keyword[0] miloti / docs[0] 426 / hits[0] 585 /
Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari
  • 2019-03-28

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari

Një operacion i policisë së Kurbinit i koduar Miloti ka zbuluar një serë me bimë narkotike. Kështu gjatë pasdites së djeshme, e mërkurë, kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin duke bashkëpunuar edhe me qytetarët. Policia e Kurbinit pas informacioneve të marra në rrugë ope

Lëvizte me pistoletë në makinë, kapet i riu nga Miloti
  • 2019-02-25

Lëvizte me pistoletë në makinë, kapet i riu nga Miloti

Në rrugën Aeroporti i Rinasit-Qafë Kashar, shërbimet e Policisë kanë ndaluar për kontroll një mjet. Gjatë kontrollit fizik të ushtruar pasagjerit të mjetit, shtetasit R. K., nga Miloti, iu gjet e sekuestrua në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistoletë me një krehër me

No Pic available
  • 2019-01-12

Zyliha Miloti, vitet e bukura të një aktoreje

Zyliha Miloti ” Mjeshtre e Madhe” ka ditëlindjen. Aktorja e njohur  lindi më 11 janar 1946, në Shkodër. Mbaron shkollën e mesme “Jordan Misja” në vitin 1965 . Në vitin 1967 e në vijim paraqitet si një nga aktoret më të suksesshme të Estradës Profesioniste të qy

Beteja Studentë-Kryeministri vijon, protestuesit: Nesër ngrihet gjithë populli!
  • 2018-12-14

Beteja Studentë-Kryeministri vijon, protestuesit: Nesër ngrihet gjithë populli!

Dialogu është ai që mban larg protestuesit dhe kryeministrin Edi Rama, me këtë të fundit, që edhe pse shpreh dakordësinë për 8 kërkesat e studentëve, nuk i është përgjigjur ultimatumit të tyre për thirrjen e një seance të jashtëzakonshme plenare të Kuvendit në orën 16:00. Stud

Rrethet në protestë, bllokohen rrugët: Ulni çmimin e naftës, Rama ik! (FOTO)
  • 2018-12-12

Rrethet në protestë, bllokohen rrugët: Ulni çmimin e naftës, Rama ik! (FOTO)

Kjo është pasditja e tretë që disa nga akset kryesore nacionale të Shqipërisë bllokohen nga protestuesit, të cilët janë të revoltuar prej çmimit të shtrenjtë të karburantit, taksave dhe papunësisë. Duket se gjithë Shqipëria është ngritur në këmbë, pasi nga Jugu në Veri po pr

Milot-Balldren, 17.2 km kushtojnë 161 milionë
  • 2018-10-23

Milot-Balldren, 17.2 km kushtojnë 161 milionë

Pas Rrugës së Arbrit dhe aksit Thumanë-Kashar, qeveria ka shpallur fituesin edhe për koncesionin e tretë të madh në infrastrukturë, atë të rrugës Milot-Balldren. Ministria e Energjisë përzgjodhi kompaninë ANK, me pronar të vetëm Agim Kolën, si fituesen e koncesionit me vlerë 161.5

Milot-Balldren, 17.2 km kushtojnë 161 milionë . Shpallet fituesi i koncesionit
  • 2018-10-22

Milot-Balldren, 17.2 km kushtojnë 161 milionë . Shpallet fituesi i koncesionit

Pas Rrugës së Arbrit dhe aksit Thumanë-Kashar, qeveria ka shpallur fituesin edhe për koncesionin e tretë të madh në infrastrukturë, atë të rrugës Milot-Balldren. Ministria e Energjisë përzgjodhi kompaninë ANK, me pronar të vetëm Agim Kolën, si fituesen e koncesionit me vlerë 161.5