Rezultate te kerkimit per termin: +Mimi +Jasht

Total: 830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.446Z

Ambasada e SHBA: Çmimi GruajaKurajoze për oficeren Egla Petrollari

TIRANE - Ambasada e SHBA-së në Tiranë, si pjesë e angazhimit të Shteteve të Bashkuara ndaj barazisë gjinore, dhe duke u nisur nga Çmimi Vjetor për Gruan Kurajozë i Sekretarit të Shtetit, në 2010 ka nderuar me çmim oficeren Egla Pet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.661Z

Ndeshja e shekullit, ja çmimi i biletave

Ajo është cilësuar si ndeshja e shekullit në boks dhe pritshmëritë janë jashtëzakonisht të larta: Floyd Mayweather dhe Many Pacquiao do të ndeshen në 2 maj në Las Vegas në një betejë që pritet prej muajsh nga fansat e bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.694Z

mimi i naftes mund te preke rekorde te reja

Çmimi i naftës është në rritje në ditët e para të vitit 2012, si rrjedhojë e optimizmit për një rikuperim të mundshëm ekonomik dhe për shkak të tensionit në Lindjen e Mesme. Në bursat europiane, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.557Z

Rritet çmimi i benzinës arrin në 162 lekë/litër

TIRANE- Rritet sërish çmimi i karburanteve. Dje në pikat e shitjes me pakicë në kryeqytet tregtarët e ofruan benzinën pa plumb me çmimin 162 lekë për litër, ndërkohë që 2 lekë më pak për një njësi v&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.959Z

Çmimi i naftës edhe gjatë 2015 do të vazhdojë të lirohet

Ministri saudit i naftës Ali Al Naimi ka thënë se çmimet e ulëta të naftës do ta stimulojnë ekonominë botërore. Ai ka thënë se Arabia Saudite nuk do ta shkurtojë prodhimin, edhe sikur çmimi për një barrel të bie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.658Z

Korçë, ulja e temperaturaverritet çmimi i druve të zjarrit

KORCE- Në një kohë kur temperaturat kanë shënuar rënie të ndjeshme, në qytetin e Korçës rritet çmimi i druve. Familjet korçare vijojnë të përdorin drutë si alternativë ngrohjeje dhe gatimi edhe pse rritja e &c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.720Z

Serbi, kreu i Kishës Ortodokse: Mëmirë jashtë Europe, se pa Kosovën

BEOGRAD - Kreu i Kishës Ortodokse Serbe, Patriarku Irenaeus është shprehur se “Serbia nuk mund të heqë dorë nga Kosova, dhe nëse ky është çmimi i hyrjes në BE, atëherë ne me shumë gjasa do të jemi jashtë Europ&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama