Rezultate te kerkimit per termin: +Ministr

Total: 249
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.493Z

Foto/ Zbuloni pasionin e ministrit Lefter Koka

Politika është një sport jo i lehtë, e me doemos nevojiten disa pushime verore, sipas stilit që të pëlqen më shumë. Për Ministrin e Mjedisit Lefter Koka, peshkimi duket se është sporti i preferuar. Në këtë foto të shkëputur nga pushimet e tij, Koka shfaqet tepër entuziast kur sheh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.167Z

Bushati në Asamblenë e OKB-së, takime dypalëshe me homologët

Ministri i Punëve te Jashtme, Ditmir Bushati, i cili ndodhet në Nju Jork për të marrë pjesë në Punimet e Sesionit të 70-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, zhvilloi disa takime dypalëshe me homologët e Katarit, Azerbajxhanit, Irakut dhe Malajzisë. Sipas zyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.015Z

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, zhvillon në Nju Jork disa takime dypalëshe

TIRANE, 26 Shtator /ATSH/. - Ministri i Punëve te Jashtme, Ditmir Bushati, i cili ndodhet në Nju Jork për te marrë pjesë në Punimet e Sesionit të 70-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, gjatë ditës së parë zhvilloi disa takime dypalëshe me homologët e Katarit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Anastas Duro, ministr i Puns

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka dekretuar sot emrin e ri pr n postin e Ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta. Kshtu karrigen e Kosta Barkas e ka zn Anastas Duro. Dekreti i kreut t shtetit, ka firmosur shkarkimin e Kosta Barks si dhe emrimin e ministrit t ri. Deri m tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Maqedonia respekton kërkesën e Shqipërisë për uljen e prurjeve nga Drini

Maqedonia me prpikmri sht duke respektuar krkesn e Shqipris pr ndihm n ballafaqimin me prmbytjet, deklaroi sot ministri pr Bujqsi dhe administrim me ujrat n Qeverin e Maqedonis Lupco Dimovski. Lupco Dimovski, Ministr i Bujqsis dhe Ekonomis s Ujrave "Me prpikmri e respektojm krkesn e Shqipris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.476Z

PS, Felaj: Ja ku e shkeli ligjin ministri Prifti

Duke iu referuar kundrprgjigjes s ministrit Prifti, se ai nuk ka konflikte interesi, deputetja e PS-s, Felaj, deklaroi dje: “Dritan Prifti merr detyrn e tij si ministr i Ekonomis n 17 shtator 2009 dhe vetm nj jav m pas, n 23 shtator 2009, ai emron kushririn e ministrit Vasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.370Z

Pse duhet një ministër, edhe biolog!

Vendin e Valton Beqirit e zë Lutfi Haziri, përballja me komunitetin artistik në Kosovë si biolog dhe politikan I dashuri ministr i Kulturs n Kosov, Lutfi Haziri, Teksa po lexoja npr web faqet e gazetave dhe n disa gazeta ditore, akuzat e ashpra nga disa aktor, regjisor, drama

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama