Rezultate te kerkimit per termin: +Ministri +Bode

Total: 4826
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.871Z

Kriza ekonomike, Ministri Bode: Janari rezultoi pozitiv

Ministri i Financave është treguar optimist për fillim vitin në Shqipëri. Gjate nje konference per shtyp, Ministri Bode e cilësoi ekonominë shqiptare si në ditët e saj më të mira dhe jo në ditët e zeza që po përjetojnë ekonomitë e shumë vendeve të botës TIRANE-Ministri i F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.126Z

Ridvan Bode, ministri i Financave

13-04-2013 / Gazeta 55 Fermerët nuk do paguajnë asnjë qindarkë tatim për imputet, për farërat dhe për makineritë që modernizojnë bujqësinë” Konventa u hap nga ministri i Financave, Ridvan Bode i cili u shpreh se zonat rural

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Bushati: Ministri Bode po gënjen për krizën

Nënsekretari i PS-së, Ervin Bushati ka reaguar ndaj deklaratës së ministrit të Financave, Ridvan Bode i cili tha se Shqipëria nuk është në krizë por opozita po deformon situatën. "Ku e gjen kurajën ministri i piramidave të '96 për të dalë e për të gënjyer sërish shqiptarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.355Z

Ministri Bode: Projekti i Jalit do të vazhdojë

Pavarësisht skandalit me projektin e Jalit, minsitri i Financave Ridvan Bode ka deklaruar sot se projekti do të vazhdoje. Sipas ministrit nuk mund të penalizohet një projekt i tillë për shkak të gabimeve të brendshme të Bankës Botërore. TIRANE- Pavarësisht problemeve dhe skandalit m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.434Z

Bushati: Ministri Bode po gënjen për krizën ekonomike

Nënsekretari i PS-së, Ervin Bushati ka reaguar ndaj deklaratës së ministrit të Financave, Ridvan Bode i cili tha se Shqipëria nuk është në krizë por opozita po deformon situatën. "Ku e gjen kurajën ministri i piramidave të '96 për të dalë e për të gënjyer sërish shqiptarët, 13

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Ministri Bode Teardhurat jane rriturPS te lexoje shifrat

TIRANE-Ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi ne nje konference te sotme per mediat se plani i te ardhurave per 8 muajt e pare te vitit eshte realizuar. Vetem per muajin Gusht Bode tha se te ardhurat ishim 15 mbi planin dhe se qarkullimi i mallrave pati nej rrtiej me 11. Kreu i Financave theksoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.327Z

Ish-ministri Bode: Qeveria po zbraz bankat

Ish-ministri i Financave, Ridvan Bode, gjatë fjalës së tij tha se me paketën e re fiskale që do të nisë të zbatohet nga 1 janari, qytetarët do të paguajnë më shumë taksa. Ky ishte një akt i pritshëm, pasi prej kohësh qeveritarët kanë marrë një fushatë agresive për të dëmtuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama