Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrin +Hyseni

Total: 482
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.253Z

Hyseni takon ministrin e Jashtëm holandez Ferhagen

Fillimisht, ministri Hyseni e falënderoi homologun e tij holandez për mbështetjen e vazhdueshme që Holanda I ka dhënë Kosovës në të gjitha fazat e rëndësishme nëpër të cilat vendi ynë ka kaluar. Më tej, ministri Hyseni e ka njohur ministrin e jashtëm holandez me zhvillimet dhe progr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.664Z

Hyseni takoi Ministrin e Jashtem te Zambise

Ne vazhden e takimeve te shumta dhe te komunikimeve intensive qe po zhvillon me vende qe ende nuk e kane njohur shtetin e Kosoves Ministri i Puneve te Jashtme i Republikes se Kosoves Skender Hyseni takoi sot ne Nju Jork Ministrin e Puneve te Jashtme te Republikes se Zambise Kabinga Pande. Ne kete t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.431Z

Intervistë me Ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni

Në një takim që u zhvillua dje në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për të shqyrtuar gjendjen në Kosovë, Ministri i Jashtëm i Kosovës Skënder Hyseni dhe ai i Serbisë Vuk Jeremiç shkëmbyen akuza të ashpra lidhur me disa çështje, mes tyre kthimi i të zhvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.089Z

Presidenti Topi pret Ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni.

3 shtator 2008 Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot paradite në Pallatin e Brigadave, Ministrin e Jashtëm të Republikës së Kosovës, Skënder Hyseni dhe delegacionin që e shoqëronte gjatë vizitës zyrtare në vendin tonë. Pasi u uroi mirëseardhjen dhe shprehu kënqësinë e ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.897Z

Presidenti Topi pret Ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni.

20 prill 2010 Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi priti sot Ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Skënder Hyseni dhe delegacionin që e shoqëron, gjatë vizitës zyrtare dyditore në vendin tonë. Presidenti Topi, pasi i uroi mirëseardhjen zotit Hyseni dhe del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.241Z

Ministrin Hyseni në Prizren e "bojkoton" Ramadan Muja!

Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni ka vizituar sot në komunën e Prizrenit ku ka pasur të takohet me kryetarin e Prizrenit Ramadan Muja, por ky i fundit nuk morri pjesë në takim me ministrin Hysenin. Muja u tha se “gjendet në pushim nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.428Z

Kryeministri Berisha takon Ministrin e Kulturës së Kosovës, zotin Skënder Hyseni

Kryeministri Berisha priti sot në një takim miqësor Ministrin e Kulturës të Qeverisë së Kosovës, zotin Skënder Hyseni. Ministri i Kulturës së Kosovës, zoti Hyseni e falënderoi Kryeministrin  Berisha për mikpritjen dhe për kontributin e tij tejet të çmuar në çësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama