Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrine

Total: 4844
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.306Z

Pack, takim ne Ministrine e Drejtesise

Nje delegacion i Parlamentit Evropian i kryesuar nga eurodeputetja Doris Pack po zhvillon nje takim ne Ministrine e Drejtesise. Ende nuk dihen detajet e takimit, nderkohe qe delegacioni me pas do te zhvendoset ne Ministrine e Jashtme. Pack dhe stafi i saj do te takoje ne mesdite kreun e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.991Z

Turqia krijon ministrine e Evropes

Ankara 7 korrik NOA 8211 Tre jave pas zgjedhjeve parlamentare ne Turqi kryeministri Recep Tayyip Erdogan ka prezantuar kabinetin e ri. Qeveria e partise islamiko- konservatore per drejtesi dhe zhvillim AKP te Erdoganit ka 25 ministra. Ministri i Jashtem Ahmet Davutoglu e mban postin e tij shefi i bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.366Z

Teferici kerkon rikthimin, padit ministrine

Tirane - Ish-drejtori i Policise se Burgjeve, Zija Teferici, padit Ministrine e Drejtesise dhe kerkon rikthimin ne detyre nepermjet shfuqizimit te urdhrit te ish-ministrit Ilir Rusmali. Padia e depozituar ne Gjykaten e Tiranes diten e djeshme, ka si objekt te saj shfuqizimin dhe ndryshimin e aktit a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.719Z

Arrestohet Albert Topciu brenda ne ministrine e Mjedisit

PUBLICITET Ryshfetet qe luhateshin te dy mije euro per nje nder kane cuar ne ndalimin e nje zyrtari te larte ne ministrine e Mjedisitbr br Sektori i Antikrimit Financiar ne drejtorine e Policise se Tiranes tha se ka nisur diten e sotme nje operacion antikorrupsion ndaj zyrtareve ne Drejto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.031Z

CIO kritikon Ministrine e Sporteve

Komiteti Olimpik Nderkombetar ka kritikuar Ministrine e Turizmit e Kultures, Rinise dhe Sporteve ne Shqiperi ne lidhje me konfliktet e saj me KOKSH-in dhe federatat sportive ne vend. Ne nje leter te derguar ne kete institucion, nderkombetaret kane deklaruar se nuk do te pranojne asnje pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.229Z

Lidhjet nepotike ne Ministrine e Jashtme

Skema Panorama e imponuar mbi sektorin diplomatik te Republikes se Shqiperise sjell ne vemendje edhe orbiten e influences politike qe e ka gatuar kete gje. Keshtu burime nga Ministria e Jashtme bejne te ditur se te aferm te shkalles se pare te Kryetares se Kuvendit deputeteve demokrate te njohur fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.675Z

Nje klandestin i punesuar ne Ministrine e Brendshme britanike

Nje emigrant i jashteligjshem nigerian ka arritur te punoje per 19 muaj si roje ne Ministrine e Brendshme britanike. Zbulimi i bere publik ne parlamentin britanik, u be nga zyrtare te zyres se emigracionit, ndersa kontrollonin dokumentet e 11 mije shtetasve te huaj me leje punesimi te dyshimta. Lajm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama