Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.206Z

I kthen përgjigje ministrit

Nga Express më 14 shtator 2011 në ora 10:16 Dramaturgu dhe ish Drejtori Artistik në Teatrin Kombëtar të Kosovës, në një letër paksa të gjatë, i ka kthyer përgjigje ministrit të kulturës Memli Krasniqi, i cili para pak ditësh u kishte dërguar letër institucioneve teatrore ndërkom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.740Z

Skandali seksual i ministrit

Skandali seksual i ministrit E merkure 27 Mars 2013 2038 Mirosllav IvanishevicMinistri malazez i financave Mirosllav Ivanishevic eshte perfshire ne nje skandal seksual Ne nje video te publikuar ne You Tube Ivanishevic shfaqet me figure duke u veshur pas nje akti seksual te kryer me nje vajze ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.397Z

PD akuza Ministrit Beqaj

0 brbr SSSAbrASS brbrPartia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj Ministrit te Shendetesise Ilir Beqaj per abuzime edhe ne financimin e paketave shendetesore per sherbime qe kryhen ne spitale private dhe klinika jashte venditbrbr brbrSipas opozites rastet jane evidentuar ne raportin e Kontrollit te Lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.967Z

Prokuroria ‘ultimatum’ ministrit Basha

 Trazhgim SokolajProkuroria e Përgjithshme kërkon përsëri ministrin e Jashtëm, Lulzim Basha, për t'i komunikuar mbylljen e hetimeve të dosjes "Durrës-Kukës" dhe dërgimin e fashikullit të provave në gjykatë. Një veprim i tillë i Prokurorisë së Përgjithshme vjen në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.602Z

Gërdeci, sekuestro sekretarisë së ministrit

Grupi hetimor i dosjes “Gërdeci” sekuestron dokumentet e sekretarisë së ministrit të Mbrojtjes lidhur me shitjen e municioneve luftarake për çmontim. Trazhgim SokolajProkuroria ka “bllokuar” për disa ditë sekretarinë e ministrit të Mbrojtjes, me qëllim identifikimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.688Z

Infermieret sarandjote, peticion ministrit Vasili

Vetëm pak ditë pas njohjes me urdhrin e ministrit të Shëndetësisë Petrit Vasili, për plotësimin e arsimit të plotë universitar për të gjithë personelin e infermierëve brenda vitit 2012, kanë reaguar infermieret e Sarandës. Ato kanë hartuar një peticion, ku thuhet se kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.604Z

Kosovë, sot protesta kundër ministrit Jabllanovic

Prishtine- Në Kosovë pritet të organizohet sot një protestë kundër ministrit Aleksandër Jabllanovic. Protesta është planifikuar rreth orës 12:00, para godinës së Ministrisë për Komunitete dhe Kthim, kundër deklaratave fyese të ministrit Aleksandër Jabllanovic. “Një grup qytet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama