Rezultate te kerkimit per termin: +Mintat

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.125Z

SHBA shtyn votimin në Senat për legjislacionin Magnicki

Komiteti për Marrëdhënie të Jashtme i Senatit të Shteteve të Bashkuara e ka shtyrë votimin për legjislacionin, që synon sanksione kundër zyrtarëve rusë të ndërlidhur me vdekjen në burg të avokatit rus anti-korrupsion, Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.402Z

Superliga/ Kukësi ndal ëndrrën e Teutës dhe sfidon Skënderbeun kryesues

TIRANË, 12 Shtator/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Kukësi i ka ndalur hapin kryesues Teutës dhe është vënë në ndjekje të Skënderbeut. Teuta pas dy javëve në vendin e parë, i ka lënë vendin Skënderbeut në krye të klasifikimit, pasi nuk ka arritur të përballoi tangon braziliane të kuksianeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama