Rezultate te kerkimit per termin: +Miqsore

Total: 124
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Miqsore pr Pavarsi

Prfaqsuesja e Malit t Zi mund t jet kundrshtari i prfaqsueses s Kosovs, n nj ndeshje miqsore q pritet t zhvillohet pr nder t dits s Pavarsis s Kosovs, m 17 shkurt t vitit t ardhshm. Kt e kat ditur nj burim i gazets Express brenda Federats s Basketbollit t Kosovs (FBK). Prfaqsuesja e Kosovs ka mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.633Z

Ndeshjet miqsore acarojn klubet

Klubet janë ankuar për datat e ndeshjeve miqësore të përfaqësueseve për shkak të grumbullimit të lojtarëve të tyre për këto ndeshje në prag të kampionateve respektive. Më shumë se 50 ndeshje miqësore do të zhvillohen ditën e sotme në të gjithë botën, një datë kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.500Z

Kombëtarja nis stërvitjen për miqësoret

Kombtarja shqiptare e futbollit ka nisur n Durrs grumbullimin pr dy miqsoret e ardhshme. 23 futbollist kan zhvilluar seancat e para strvitore teksa pritet t mbrrijn Bogdani, Curri dhe Ujkani. Ujkani ka patur probleme me dokumentacionin, ndrsa vonesa e Debatik Currit sht prshkak se ai martohet. N pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Xhani premton dy futbollistë të huaj

PARTIZANI - Ende asnjë shenjë për blerje në merkaton dimërore në shtëpinë e kuqe, pavarsisht se presidenti Xhani lëshoi sinjalin nga Greqia se do të sjellë dy futbollistë të huaj që luajnë në kampionatin grek. Gjatë ndeshjes miqsore me Besën u dëmtuan Capo dhe Doda. Në rikuperim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Prishtina ftohet srish n Winterthur

FC Prishtina srish sht ftuar pr pjesmarrje n turneun e Futsallit, i cili do t zhvillohet m 10 janar t vitit 2010 n Zvicr. N kt turne, prve kampionit aktual t Kosovs, sikurse para nj viti, do t marrin pjes edhe FC Thun, FC Luzern, FC St. Gallen, FC Winterthur dhe FC Aarau. Lajmin e ka konfirmuar dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.927Z

Shqipëri-Indi, aktivitet i përbashkët për Nënë Terezën

Shqipria dhe India po shohin mundsin e nj evenimenti t prbashkt n kuadr t festimeve pr nder t 100-vjetorit t lindjes s Nn Terezs. Kryeministri Berisha priti dje antarin e Dhoms s Lart t Parlamentit Indian, dr. Radhakant Nayak. Pasi vlersoi marrdhniet e mira mes dy vendeve, Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Sot Shqipëria kundër Uzbekistanit në Durrës

Kombtarja do t luaj sonte n Durrs n ora 20:30 ndaj Uzbekistanit ndeshjen e fundit miqsore para eliminatoreve t Euro 2012. Kuqezinjt do t zhvillojn pr her t par nj ndeshje n “Niko Dovana” dhe pritet q n stadium t ket shum tifoz. mimet e biletave jan t lira, ndrsa n qytet ka shum pushues.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama