Rezultate te kerkimit per termin: +Miqt

Meta: total 1000 / total_found 19815 / time 0.009 / keyword[0] miqt / docs[0] 19815 / hits[0] 24614 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Rama zgjohet me buzëqeshje: Kryevepër ende e pambaruar

Kryeministri Edi Rama duket optimist. Ja urimi që ai ka bërë për miqtë e tij në rrjetin social facebook “MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të bukur me këtë kryevepër ende të pambaruar të njerëzve të zakonshëm të këtij vendi”        Të parët për

No Pic available
  • 2017-06-25

Rama kërkon ndihmën e emigrantëve: Nxitini familjarët të votojnë!

Kur kanë mbetur dhe katër orë në dispozicion të qytetarëve për të votuar, kryeministri Edi Rama ka apeluar qytetarët jashtë Shqipërisë të nxisin familjarët e tyre të votojnë. Kujtdo nga ju që s’është sot në Shqipëri i lutem. Ngri telefonin! Nxiti të votojnë familjarët f

No Pic available
  • 2017-06-25

Meta zbulon autorët e plagosjes së aktivistit të LSI-së

Ish kryetari i LSI-së Ilir Meta deklaron nga Shëngjini:  Ilir Meta do të jetë në Lezhë me të gjithë eskorën e vet  dhe miqtë e mi për të mbrojtur votën e lezhjanëve nga bandat e rilindjes. Të ngrihen të gjithë për të dërrmuar bandat e rilindjes, bandat e droges dhe atyr

No Pic available
  • 2017-06-24

Një shqiptar i arrestuar për vrasjen e një 22 vjeçari në Itali

Një shqiptar akuzohet për vrasjen e një 22 vjeçari të komunitetit rom në  Alba Adriatica, provincë e Teramos të martën e 20 qershorit 2017. Mediat italiane shkruajnë se sherri mes Fitim Koldashit dhe Manuel Spinelli ka ndodhur për shkak të një vajze.   I riu rom po dilte nga n

No Pic available
  • 2017-06-24

Shpërthen këngëtari shqiptar: Sot mund të marrë titullin Mjeshtri i Madh edhe një hidraulik

Pak ditë pasi presidenti Bujar Nishani dekoroi brenda 1 dite 32 artistë me titujt Nderi i Kombit dhe Mjeshtër i Madh duke shkaktuar debate nëse titujt ishin të merituar. Per kete ngjarje ka reaguar edhe Kozma Dushi, i cili nuk bën pjesë tek kategoria e artistëve që kanë marrë tituj. Përm

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

No Pic available
  • 2017-06-24

Kap burrin duke e tradhëtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe dy miqtë e saj

Një video e tmerrshme, e cila është bërë virale në internet, na vërteton se sa e dhunshme mund të jetë një grua kineze kur gjen bashkëshortin e saj në shtrat  me një grua tjetër. Gruaja së bashku me dy  miqtë e saj meshkuj ka hyrë në dhomën e hotelit në Kinë dhe i kan