Rezultate te kerkimit per termin: +Mirmbrma

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] mirmbrma / docs[0] 3 / hits[0] 5 /
Withers: U shkelën angazhimet që u morën para NATO-s
  • 2010-08-13

Withers: U shkelën angazhimet që u morën para NATO-s

Intervista e fundit n “Top Story”: Plagt e Grdecit ende kullojn gjak “Zgjedhjet nuk solln nj t nesrme m t mir pr shqiptart” “Shprthen” ambasadori i SHBA-s n Tiran, John Withers. N fjaln e tij t fundit para largimit, diplomati i Uashingtonit, gjat nj interviste t

No Pic available
  • 2008-11-01

Morali i shkrimtarit n dy koh

Mngjes Ka qen tepr e vshtir pr mua ta shmangia grindjen, e m gjas, tragjedin q mund t kishte ndodhur midis shkrimtarit dhe sponsorizuesit. Gjendesha n nj nga lokalet e fardoshm n rrugn Muhamed Gjollesha, e cila at mngjes t diele po qullej nn nj shi t dendur e t ftoht. Qen prsritur porosit kur ujd

No Pic available
  • 2008-11-01

Survejim e ndshkim

Nga vjen kjo kurreshtje e smur pr t survejuar privatsin e tjetrit? far prgjohet? Pse prgjohet? Kush prgjon? Titulli i shkrimit i referohet nj vepre t Mishel Fukos, i cili e tajton survejimin dhe ndshkimin si psikopatologji klinike t pushteteve autoritare, duke iu referuar nj materiali t bollshm e pi