Rezultate te kerkimit per termin: +Mirnjohje

Meta: total 93 / total_found 93 / time 0.000 / keyword[0] mirnjohje / docs[0] 93 / hits[0] 100 /
No Pic available
  • 2017-01-05

Agim Hushi sulmon ashpër ministren e Kumbaro: Tenderët e saj qindra milionëshe

Tenori i njohur shqiptar, Agim Hushi thotë se është në prag të dy vendimeve për të qëndruar në Shqipëri apo për tu larguar sërish jashtë saj. Hushi, në një shkrim të gjatë të publikuar në Facebook, thotë se në vend të mirënjohjes ka marrë në vendin e tij harresën dhe thotë

Braçe tifoz i kuq, thirrje Ramës të ndërtojë teatër në Vlorë
  • 2016-05-19

Braçe tifoz i kuq, thirrje Ramës të ndërtojë teatër në Vlorë

Nga Erjon Braçe PER PARTIZANIN!! MIRNJOHJE PER DJEMTE NE FUSHE DHE KARSHINE E KUQE!! GARA U VRA SERISH; BESIMI NE GARE U SHKERMOQ!! BETEJE ME MAFIA-N E FUTBOLLIT, SOT, PA KOMPROMIS!! Po, me shkuan dhe lot!! Besoj qe Sokol Balla prej Top Channel u interesua per kete; Nuk me vjen turp ta them, nje b

No Pic available
  • 2016-05-03

Ja sa kushton heshtja për një dosje në Tatime!

Një rast korrupsioni është që ndodh në administratën shtetërore është denoncuar sot. Bëhet fjalë për  Drejtorinë e Hetimit Tatimor në Tiranë. Emisioni investigative Stop ka denoncuar një rast që ka të bëjë me një biznes i cili konstaton shkelje të ligjit, vepër penale që dë

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës
  • 2015-12-08

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës

 Nga Albana M. Lifschin Ishim instaluar me grupin e xhirimit tek Qendra e Madhe Kulturs, apo Piramida, siç i thon, dhe po filmonim nj program pr missin e par shqiptar. At koh piramida nuk ishte aq e populluar dhe ne t RTVSH, na shrbente si studio n raste intervistash apo programesh t shkurtra. Po

No Pic available
  • 2015-08-24

Muharrem Bajraktari, njeriu që mbeti legjendë, në luftë kundër fashizmit dhe komunizmit

Në përkujtim të 69-vjetorit të betejës historike të nacionalistëve të Lumës, Hasit dhe Kosovës kundër regjimit komunist Me 26 Gusht të vitit 1946,si sot 69 vjet më parë,në kulmin e terrorit komunist në Shqipëri dhe sidomos në atë verilindore,një grup nacionalistësh që ki

Shpend Ahmeti e përkrahë Alban Skënderaj (Foto)
  • 2015-06-24

Shpend Ahmeti e përkrahë Alban Skënderaj (Foto)

Këngëtari nga Shqipëria Alban Skenderaj i cili do të performoj nesër në Prishtinë ka gjetur mbështetje nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti. Nga një postim që ka bërë këngëtari ka falënderuar kryetarin me këto fj

Arben Gecaj: Vetëvendosje po më shantazhon
  • 2015-04-08

Arben Gecaj: Vetëvendosje po më shantazhon

Ish - udhëheqësi i Vetëvendosjes në Deçan, Arben Gecaj, përmes një letre kushtuar anëtarëve të LVV, dërguar medieve, ka akuzuar ish – partinë e vet se po vazhdon ta shantazhojë dhe ta etiketojë në mënyra dhe n&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama