Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Meta: total 576 / total_found 576 / time 0.000 / keyword[0] mirpo / docs[0] 576 / hits[0] 757 /
Pakti bërthamor, Britani do të tentojë të zbutë Iranin
  • 2018-11-19

Pakti bërthamor, Britani do të tentojë të zbutë Iranin

Sekretari i Jashtëm britanik, Jeremy Hunt pritet që më 19 nëntor të vizitojë për herë të parë Iranin, për të diskutuar rreth paktit bërthamor që ka nënshkruar Teherani me fuqitë botërore. Vizita e Hunt në Iran shënon edhe udhëtimin e parë të një ministri të Jashtëm nga Perë

Reforma pa konsensus, PS e PD nuk bien dakord
  • 2017-01-27

Reforma pa konsensus, PS e PD nuk bien dakord

Përfaqësues të zyrës së OSBE-së në Tiranë vunë përballë njëri-tjetrit anëtarë të dy forcave kryesore politike në vend për të diskutuar mbi reformën zgjedhore dhe votimin elektronik, por asnjë konsensus nuk është arritur. Arben Ristani: Përfaqësuesit e OSBE nuk na thanë as po

INTERVISTA/ Koloneli i detit Myslim Pashaj: Marrëveshja me Greqinë për Detin, tradhti kombëtare. Berisha e Basha para drejtësisë
  • 2017-01-14

INTERVISTA/ Koloneli i detit Myslim Pashaj: Marrëveshja me Greqinë për Detin, tradhti kombëtare. Berisha e Basha para drejtësisë

“Koloneli i detit” Myslim Pashaj në një intervistë për TemA shprehet se marrëveshja e nënshkruar me Greqinë për ndarjen e detit është një tradhti e pastër kombëtare dhe për këtë dy aktorët kryesorë Sali Berisha që ka qenë kryeministër në atë kohë dhe Lulzim Ba

INTERVISTA/ Koloneli i detit Myslim Pashaj: Marrëveshja me Greqinë për detin, tradhti kombëtare. Berisha e Basha para drejtësisë
  • 2017-01-14

INTERVISTA/ Koloneli i detit Myslim Pashaj: Marrëveshja me Greqinë për detin, tradhti kombëtare. Berisha e Basha para drejtësisë

“Koloneli i detit” Myslim Pashaj në një intervistë për TemA shprehet se marrëveshja e nënshkruar me Greqinë për ndarjen e detit është një tradhti e pastër kombëtare dhe për këtë dy aktorët kryesorë Sali Berisha që ka qenë kryeministër në atë kohë dhe Lulzim B

Historia e pazakontë e një ekonomisti që PD-ja e dënoi me vdekje!
  • 2016-11-07

Historia e pazakontë e një ekonomisti që PD-ja e dënoi me vdekje!

Gjolekë Zeneli ka mbaruar shkollën e mesme ekonomike Nako Spiru në Tiranë e pastaj (1963-67) vijoi studimet në UT ku u diplomua për shkencat juridike e politike. Më pas (1971-73) kreu studimet pasuniversitare, duke marrë diplomën për Tregti të Jashtme pranë Fakultetit Ekonomik të

Presidenti qe nxit urejtjen, per te nxjerre perfitime politike
  • 2016-10-29

Presidenti qe nxit urejtjen, per te nxjerre perfitime politike

Muharrem Meko S’ besoj se mund te gjendet shqiptar normal , i lexuar , me sadopak haber nga e shkuara e afert apo e larget, te shfletoje gazeta a Portale interneti, qe dekorimi i 67 ballisteve lushnjare, te mos i kete rizgjuar kujtesen e tij per te sjelle ndermend, romane, tregime , filma

Ngeci Dreqi
  • 2016-09-23

Ngeci Dreqi

Transmetuar me 22092016 - 0925 Nga Edison Ypibr br Avioni i Ishmit u nis per pune te mira Por ngeci dreqibr Do merrte me vete dhe do flakte ne nje grope me krokodila te uritur te gjithe ata surratqenat ata bajgat plehrat te cilet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama