Rezultate te kerkimit per termin: +Mirqenia

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] mirqenia / docs[0] 10 / hits[0] 10 /
Mali me borxhe i Donald Trumpit
  • 2016-08-22

Mali me borxhe i Donald Trumpit

Firmat e Donald Trumpit kan shum m tepr borxhe nga sa ishte pranuar deri tani Esht imazhi q ai ka krijuar pr veten si nj siprmarrs i suksesshm vetm nj fasad? Sipas njoftimeve n media firmat e kanditati republikan pr president n SHBA Donald Trump kan borxhe n vlern e t paktn 650 milion dollarve. R

Partitë vijonë fushatat elektorale. Gjinushi: PSD-ja merr 3 mandate
  • 2013-06-15

Partitë vijonë fushatat elektorale. Gjinushi: PSD-ja merr 3 mandate

Tiranë- Përkrah dy partive të mëdha, janë edhe partitë e konsideruara të vogla që po zhvillojnë fushata në zona të ndryshme të vendit. Kreu i Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi, është ndalur këtë pasdite në zonën e Bërxullës, ku tha se qeveria e ka lënë në harresë bujqës

No Pic available
  • 2010-09-01

Petro Koçi: PS, e lidhur me biznesin, jo me shtresat sociale

Petro Koçi, ish-funksionari i lartë i PS-së, që prej shkurtit të 2009-s ka krijuar partinë e re PSV, për shkak të mungesës së demokracisë brenda partisë, analizon politikën aktuale të partisë mëmë Petro Koi, ish-funksionari i lart i PS-s, q prej shkurtit t

No Pic available
  • 2010-07-11

Kurban miliarda euro?

Ministri i Financave, Ridvan Bode, e deklaroi disa dit m par n nj media. sht pr amnisti, pr falje fiskale trsore. Pra, jo vetm pr legalizimin, formalizimin e aseteve, por edhe pr faljen e gjobave dhe detyrimeve monetare t prapambetura. sht prgatitur edhe nj draft i par pr kt ligj thelbsor pr bizne

No Pic available
  • 2010-07-08

Rezoluta e PE: PS të reflektojë ndaj aksioneve politike

Standard boton të plotë rezolutën që pritet të miratohet sot Mungesa e herpashershme e Partis Socialiste n Kuvend ka shkaktuar probleme t shumta n miratimin e ligjeve q krkojn shumic t cilsuar, t cilat cilsohen si “t shumpritura” nga rezoluta e Parlamentit Evropi

No Pic available
  • 2010-07-01

Toronto zotim solemn, po ne?

Drejtuesit e 20 vendeve m t mdha dhe t industrializuara t bots (Grupi G-20) u mblodhn t dieln m 27 qershor n Toronto t Kanadas, n nj takim t nivelit m t lart. Q t gjith ata krkuan q bankat kudo n bot t mbajn kapitale t mjaftueshme pr t prballuar humbjet nga krizat e ardhshme. Fillimisht kishin men

No Pic available
  • 2010-06-25

Letër e hapur/Koha për të mbrojtur komunitetin gay në Shqipëri

I nderuar zoti Kryeministr, I nderuar zoti Kryetar i Opozits, Po ju drejtohem me kt letr t hapur pr t ndar me ju shqetsime q nuk jan vetm t miat personalisht, por besoj edhe t atyre njerzve, t cilt kan nj orientim seksual t ndryshm nga t tjert. Por fillimisht dua t’ju