Rezultate te kerkimit per termin: +Mirsevjen

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.124Z

Ejvallah Erdogan, Thanks Trump, mirsevjen Doktor

Nga Edison Ypi Rrugë e asfaltuar. Disa minimarkete, ndonjëherë edhe supermarket. Disa magazina me materiale ndërtimi, instrumenta, vegla, kollajllëqe me të ikë menia. Jo rrallë pikë furnizimi me karburant. Dy a tre restorante, kryesisht për dasma ose mysafirë. Makineri bujqësore super m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.101Z

Zlatko Slisskovic: Mirsevjen Milan, do mundesh

Trajneri i Tiranes, Zlatko Slishkovic, i pranishem ne konferencen e djshme per shtyp uroi Milanin per pranine ne Tirane dhe me shaka tha se ekipi i tij eshte gati t'i munde, ne miqesore: "Se pari me duhet te falenderoj orgamnizatoret dhe drejtuesit e Milanit, qe mundesuan kete ndeshje me ekipin qe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.851Z

Lutjet e rralla para vdekjes të Nënë Terezës për Shqipërinë

RIKTHIMET E NËNË TEREZËS, QORTIM QIELLOR DHE FRYMËZIME TOKSORE Nga Visar ZHITI 15 vjet më parë në 5 shtator Nënë Tereza mbylli sytë përgjithmonë në Indinë e largët, ndërkohë qenia e saj e shenjtë sikur nuk pranonte të shplodhej, se edhe pas vdekjes ajo ndjehet dhe vepron si e gjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Pretenca e Hekuran Isait:Fiqiretja me Mehmetin tradhtuan luftën

 AFRIM IMAJPretenca e mbajtur në gjyqin e Fiqirete Shehut, Llambi Ziçishtit, Nesti Nases e Skënder Shehut në gushtin e vitit ‘83 nga prokurori i Përgjithshëm Rrapi Mino, është përgatitur nga Hekuran Isai! Plot 75 faqe të akuzës të ruajtura në dosjen e Fiqirete Shehut, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.600Z

Rikthimet e Nënë Terezës, qortim qiellor dhe frymëzime tokësore

05-09-2012 / Nga Visar Zhiti 15 vjet më parë në 5 shtator Nënë Tereza mbylli sytë përgjithmonë në Indinë e largët, ndërkohë qenia e saj e shenjtë sikur nuk pranonte të shplodhej, se edhe pas vdekjes ajo ndjehet dhe vepr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama