Rezultate te kerkimit per termin: +Mirnjohje

Total: 86
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Milo: Mirnjohje SHBA

Kryetari i Partis Demokracia Sociale Paskal Milo, ka prshndetur sot ratifikimin nga ana e senatit amerikan t protokollit t antarsimit t Shqipris n NATO. Por, me an t nj deklarate, Milo ka krkuar q Politika shqiptare t justifikoj mbshtetjen e fuqishme t SHBA, ndrsa i ka kujtuar mazhorancs q t mos abu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Rama: Mirnjohje SHBA!

Kryetari i partis Socialiste, Edi Rama, ka shprehur mirnjohjen e tij pr Senatin Amerikan i cili dy dit m par ratifikoi protokollin pr Antarsim t Shqipris n NATO. Gjat nj konference pr shtyp, zoti rama u shpreh se Dua t shpreh mirnjohjen dhe falnderimet q na prkasin pr bekimin q dje senati amerikan i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Woods, atleti i dekads

Tiger Woods sht votuar Atleti i Dekads nga redaktort sportiv amerikan, katr dit pasi ai njoftoi pr trheqjen nga golfi pr t rregulluar problemet n jetn e tij private. Woods mori 56 nga 142 vota n nj sondazh t agjencis Associated Press, i prcjell nga Lance Armstrong dhe Roger Federer. mimi sht mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Mirush Kabashi: Kosova, dhimbja dhe krenaria ime

Arti dhe kultura n Shqipri dhe Kosov i kan paraprir dits s madhe t pavarsis. Aktori i mirnjohur Mirush Kabashi, i cili po udhton pr t festuar me shqiptart e qytetit t Strugs n Maqedoni, tha pr ATSH-n, se bashkpunimi mes artistve nuk e ka ndjer barriern e kufirit. Pr artistt shqiptar t Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.159Z

Shpend Ahmeti e përkrahë Alban Skënderaj (Foto)

Këngëtari nga Shqipëria Alban Skenderaj i cili do të performoj nesër në Prishtinë ka gjetur mbështetje nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti. Nga një postim që ka bërë këngëtari ka falënderuar kryetarin me këto fj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Reagon ndoka: Sulmi ndaj mjekut, i pafalshm

Ka qen i menjhershm reagimi i Ministrit t Shndetsis, Nard Ndoka, pas plagosjes s mjekut Ali Refatllari. Gjat nj vizite n Qendrn Spitalore Universitare Nn Tereza n Tiran, ai e cilsoi si t "pafalshme plagosjen e mjekut Ali Refatllari, i plagosur paraditen e dits s sotme nga nj qytetar, teksa ishte du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Berisha takon Haare

Gjat vizits q tij q po zhvillon n Tiran, kryeministri i Islands Geir Haare, ka zhvilluar nj takim me kryeministri e Shqipris Sali Berisha, me t cilin ka nnshkruan dy marrveshje t rndsishme, ndrsa Berisha shtoi se do t nnshkruhen edhe marrveshje t tjera, n mnyr q investitort islandez t investojn n bu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama