Rezultate te kerkimit per termin: +Mirpo

Total: 568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.450Z

UEFA aprovon qytetet e Ukrains 2012, finalja n Kiev

UEFA ka zgjedhur kryeqytetin e Ukrains, Kiev pr nikoqir t finales s Kampionatit evropian 2012, ndrsa aprovoi tri t qytete tjera t ktij shteti pr organizimin e ndeshjeve. Federata Evropiane e Futbollit edhe m par kishte prmendur Kievin si qytetin e prshtatshm pr finalen e gars. Mirpo, UEFA kishte q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Dshtojn kompjuterat n Stacionin Ndrkombtar Hapsinor

Zyrtart nga NASA raportojn q kompjuterat rusw q bjn kontrollimin e furnizimit me oksigjen dhe uj n Stacionin Ndrkombtar Hapsinor kan dshtuar. Mirpo, tre pjestart e Stacionit si dhe shtat astronautt vizitues nuk gjenden n rrezik t menjhershm pasi sistemet tjera vitale jan ende n funksion. Inxhiniert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.080Z

Ky njeri do të jetë "Berlusconi i ri"?

Silvi Berlusconi e ka veç "hijen" te Milani. Sipas raporteve të fundit nga Italia, Milano është shumë afër marrëveshjes për shitjen e skuadrës tek miliarderi tajvanez, Bee Taechaubol. Mirpo marrëveshja për shitjen e Milanit do t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.794Z

Londra e kaltër, Mourinho "rrahë" Wengerin

Chelsea e ka mposhtur Arsenalin në derbin e Londrës me rezultat 2-0. Derbi i njohur u përcjellë me tensione ku pati përplasje edhe mes dy trajnerëve, Wenger e Mourinho. Mirpo në fushë skuadra e Jose Mourinhos arriti të "rehatoi" mysafirët m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Trupi yn gjat dits

Koha m e mir pr msim- memoria n top form sht n mngjes. Mirpo, gjithka q keni msuar gjat ksaj kohe, duhet q ta prsrisni pas dreke nse dshironi t i kujtoni edhe pas nj jave. Koha pr ushtrime- ushtrimet duhet t rezervohen pasdite, sepse asgj nuk do t prfitoni nga ngritja e peshave n mngjes, sado q t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.776Z

Prekëse kjo video: Ia kushtojnë titullit futbollistit më sëmundje të rëndë (Video)

Skuadra e famshme çeke, Viktoria Plzen ka patur arsye për festë këtë javë. Plzen e ka siguruar titullin të cilën e festoi para tifozëve të vetë. Mirpo të gjithë u emocionuan me momentin madhështor që kjo skuadër ia b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.420Z

Astrit Ajdareviq nga Falkenbergs FF kalon tek FC Liverpool

Nga Sami Bacaj Astrit Ajdareviq, ( djali i ish-futbollistit te Lirise se Prizerenit, Agim Ajdareviq ) që luan për ekipin e liges se dytë suedeze Falkenbergs FF ka kaluar në ekipin e FC Liverpool. Ai ka aprovuar për te dyten here një trening provues në Anfield Road dhe i ka bindur drejtues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama