Rezultate te kerkimit per termin: +Mirqenies +Arban +Abrashi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.903Z

Ministri Abrashi në Kroaci

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi është duke marrë pjesë në konferencën e nivelit të lartënë Dubrovnik me temën “ EU framework for combating undeclared work”. Me ftesë të Ministrit të Punë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama