Rezultate te kerkimit per termin: +Mir

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.403Z

Ronaldo krkon fillim t mir

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka pranuar se Kombtarja e tij duhet t bj fillim t mir n Kampionatin botror 2010. Portugalia gjendet n njrin prej grupeve m t vshtira t gars, pasi sht n Grupin G me Brazilin, Bregun e Fildisht dhe Koren e Veriut. Portugalia e hap fushatn kundr Bregut t Fildisht n Port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.167Z

Adelina mirëpritet jashtzakonisht mirë në SHBA (Foto)

Paraqitet çdo herë bukur dhe elegante para publikut. Është fjala për këngëtaren e mirënjohur, Adelina Emini, ajo që me zërin e saj të ëmbël, ka bërë për vete një audicion të gjerë. Projektet e ndryshme,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.555Z

Llapjani: Ndjehem mirë në “O Sa Mirë”

Aktori Kushtrim Qerimi, që përfaqëson identitetin e llapianit në “O Sa Mirë”, në një intervistë për Indeksonline, thotë se ndjehet i privilegjuar që është pjesë e këtij seriali. “Ndjehem me privilegj që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.950Z

Mirësevjen vëlla

Xherdan Shaqiri i ka uruar mirëseardhjen në Bundesliga shqiptarit tjetër me pasaportë zvicërane, Admir Mehmedi. Shaqiri në "Facebook" e uroi kalimin e Mehmedit te Freibuerg. "Mirësevjen në Bundesliga im vëlla" shkroi Shaqa në faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.629Z

Duket mirë emocionalisht

Aktori Robert Pattinson, i cili zakonisht duket i ngrysur, ka zëvendësuar këtë paraqitje të tij me të qeshura të mëdha në mbrëmjen bamirëse “GO-GO” në Los Angjelos. Ylli i filmit “Twilight”, i cili është p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.034Z

Ribery: Jam mirë, po kthehem

Francezi i Bayer Munchen, Franck Ribery, sjell lajme të mira për Bayernin. Mesfushori në një intervistë ka folur për fazën e rikuperimit të tij, ku ka potencuar edhe ditën e rikthimit të tij. “Po i ndjej dhimbjet në gju, por mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.401Z

Ancelotti: Jo edhe bash mirë!

Carlo Ancelotti ka deklaruar pas ndeshjes me Bayernin se rezultati 1-0 nuk është edhe aq i mirë. Trajneri i Real Madridit ka treguar edhe arsyen e zëvëndësimit të Ronaldos. "Ndoshta mund të kishim shënuar edhe më shumë gola. 1-0 nuk ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama