Rezultate te kerkimit per termin: +Mira +Konci

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] mira / docs[0] 68795 / hits[0] 86130 / keyword[1] konci / docs[1] 54 / hits[1] 77 /
Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë
  • 2018-02-16

Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë

Alqi Boshnjaku, njihet si poeti, që tingullit diti ti japë kuptimin e vërtetë, poet që melodinë e bëri të flasë me gjithë forcën e saj, poeti që në këngën e tij teksti dhe muzika mëshirojnë njëra-tjetrën, në përsosmërinë e tyre, aq sa këta elementë smund ti ndash kurrë nga

Muzike cicash
  • 2016-11-05

Muzike cicash

var fbShare url httpvizionplusalmuzike-cicashsize smallbrbrAto jane gjate gjithe kohes ne qender te vemendjes Perse Sepse mjafton te nxjerrin nje cice nje shale apo nje mendere A eshte kthyer show-bizz ne Shqiperi ne biznes cice dhe sume Sigurisht qe pobrbr brbrAnkohemi dhe themi se perse Sander Gj

Ndahet nga jeta ish-trajneri i Shqipërisë
  • 2015-01-20

Ndahet nga jeta ish-trajneri i Shqipërisë

Futbolli shqiptar në zi. Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 88-vjeçare u nda nga jeta ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe një prej figurave më të njohura të trajningut shqiptar, Prof.Dr. Zyber Konç

Lamtumira me duartrokitje
  • 2014-11-19

Lamtumira me duartrokitje

e Merkure 19 Nentor 20141142 am p classwp-caption-text Dje gjate homazhevebrbrCeremonia u zhvillua ne hollin e Radio Televizionit Shqiptar Nuk munguan as politikanetbrbrMamaqi ne lot Ta falenderojme per dashurine qe na dhabrbrSyzet e erreta nuk e fshihnin dot pikellimin e qindra

Shpëtim Saraci me të shoqen në ditëlindjen e koleges, Juliana
  • 2014-05-21

Shpëtim Saraci me të shoqen në ditëlindjen e koleges, Juliana

TIRANË-“Sa u gëzova kur i pashë të dy, Mirën edhe Shpëtimin tek festa e Julianës”. Kështu shkruan në rrjetin e saj social, Facebook Aurela Gace teksa poston një foto me dy miqtë e saj kolegë në muzikë, kompozitorin Shpëtim Saraci dhe bashkëshorten e tij, Mira Konci. Të t

No Pic available
  • 2012-12-10

Rikthehen hitet e viteve '90, e shtuna e nostalgjikeve Izaura Ndoj

Mes magjise se tingujve dhe perfomancave, e shtuna e superspektaklit "100 vjet muzike", ka rikthyer ne Teatrin Kombetar te Televizionit Klani, kengetaret me te mire te muzikes se lehte nder vite. Muzika post '90, solli per te gjithe nostalgjiket interpretimet me te mira permes zerave te artisteve te

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e