Rezultate te kerkimit per termin: +Mira +Koncit

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] mira / docs[0] 68795 / hits[0] 86130 / keyword[1] koncit / docs[1] 8 / hits[1] 8 /
Ndahet nga jeta ish-trajneri i Shqipërisë
  • 2015-01-20

Ndahet nga jeta ish-trajneri i Shqipërisë

Futbolli shqiptar në zi. Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 88-vjeçare u nda nga jeta ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe një prej figurave më të njohura të trajningut shqiptar, Prof.Dr. Zyber Konç

Surprizat e finales se
  • 2008-11-23

Surprizat e finales se "Kenga Magjike"

Dhjete vjet "Kenga Magjike", dhjete vjet televizioni "Klan". Gjithcka ka nisur plot sharm ne maratonen e neteve te "Kenges magjike", ashtu sikurse ne edicionin e dhjete viteve me pare, ku gjithcka ne forme e permbajtje u ideua per te qene e tille. Deri pak minuta pas mesnate u zhvillua rezymeja e cm

Doktor Alban Merepeza, “ilaç kanadez” për sportistët shqiptarë
  • 2008-09-23

Doktor Alban Merepeza, “ilaç kanadez” për sportistët shqiptarë

Bledar KUKA- Një djalosh që i bie baterisë, madje që 10 vjec si dhe që është marrë me futboll në moshë tepër të re, fare pak pritet që të krijojë personalitetin e një specialisti të mjekësisë. Por për Alban Merepezën, djalin e një familjeje të vjetër tiranase, kjo rezultoi nj

Rrëfimi i fundit i Arben Minges
  • 2007-02-01

Rrëfimi i fundit i Arben Minges

Nga Ergis Tafalla (Interviste) - Njëlloj sikur të ishte shëruar plotësisht e të kishte hedhur tutje atë sëmundje që dje i mori edhe frymarrjen e fundit, apo thjeshtë duke u munduar të fshehte dhimbjen që e bluante përbrenda, legjenda e skuadrës së Tiranës dhe përfaqësueses, Arben M