Rezultate te kerkimit per termin: +Miranda +Kerr

Total: 398
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.818Z

Patriotja Miranda Kerr

Miranda Kerr ka treguar anën e saj patriotike në një foto ku shfaqet e mbuluar vetëm me flamurin e Australisë, atdheut të saj.  Modelja 30-vjeçare ka treguar paksa nga dekolteja për ta bërë më tërheqëse foton e realizuar nga Chris Colls. Bashkëshortja e Orlando Bloom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.451Z

Miranda Kerr pa të brendshme FOTO

Modelja Miranda Kerr nuk mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes por nuk kishte si të mungonte në festën që u organizua më pas. Kerr, nuk i ka lënë vend imagjinatës me fustanin e saj super seksi. Fustani i zi i hapur në disa pjesë të trupit ekspozonte hiret josh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.676Z

Bloom ndahet nga Miranda Kerr

Orlando Bloom dhe Miranda Kerr janë ndarë pas 3 vitesh martesë dhe 6 vjet lidhjeje. Lajmin e ka konfirmuar për E! News një përfaqësues i aktorit britanik. Siç është e zakonshme në këto raste, çifti është ndarë në mënyrë miqësore. Pavarësisht përfundimit të martesës, ata va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.805Z

Miranda Kerr, imazhe super (FOTO)

Supermodelja Miranda Kerr ka mahnitur sërish, teksa është shfaqur në një set fotosh. Ylli i Victoria’s Secret, e konsideruar se një prej modeleve më të bukura dhe me trupin më të mira, është shfaqur topless, duke treguar format e saj të mrekullueshme.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.531Z

Miranda Kerr buzëqesh pavarësisht dhimbjes

Ditëne djeshme ish bashkëshorti I Miranda Kerr , aktori britanik Orlando Bloom u pa të shoqërohej me një aktore franze të quajtur Nora Arnezder dhe mesa duket cifti kishin nisur një romance së bashku. Sigurisht që ky nuk ëhstë aspak neje lajm i mirë për ëngjellin e Victoria`s Secret e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.778Z

Orlando Bloom harron Miranda Kerr

0 brbr brbrEdhe pse nje jave me pare aktori Orlando Bloom beri nje sherr te madh me kengetarin Justin Bie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.315Z

Miranda Kerr shtatzënë?

Modelja australiane Miranda Kerr, e cila këtë muaj është martuar me aktorin Orlando Boolm, thuhet se është shtatzëne. Çifti ende nuk ka konfirmuar asgjë, por një mikesh e afërt e modeles Miranda, ka raportuar për revistën Us Weekly, se ajo është shtatzëne. “Miranda është shtat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama