Rezultate te kerkimit per termin: +Mirdit

Total: 780
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.811Z

Mirditë, arrestohet kryeplaku, lejoi kultivimin e drogës

FAN- Kryeplaku i Fanit në Mirditë , Bardhok Prenga është arrestuar pasi ka shpërdoruar detyrën, duke mos kallëzuar në polici mbjelljen e drogës nga një shtetas tjetër, në një zonë të thellë malore brenda territorit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.061Z

Mirditë, dhunoi kunatën , arrestohet 41-vjeçari

MIRDITË- Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia Mirditës pasi ka dhunuar fizikisht kunatën e tij. Policia bën me dije se i arrestuari është Pavlin Mena. Ai ka rrahur 40-vjeçaren B.Mena nusja e vëllait të tij. Sipas policis&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.444Z

Mirditë, arrestohen 4 adoleshentë, gjuajtën në ajër me automatik

MIRDITË- Katër adoleshentë janë arrestuar sot nga policia e Mirditës. Mësohet se të rinjtë kanë qëlluar në ajër me automatik. Ngjajra ka ndodhur në fshatin Jezull të Mirditës, ndërsa në pranga ranë V.P. 15 vje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.711Z

Mirditë, sekuestrohen 600 thasë qymyrdruri, arrestohen dy kushërinj

MIRDITË-Policia e Mirditës ka sekuestruar ditën e sotme 600 thasë me qymyrdruri dhe ka vënë në pranga dy kushërinj. Sipas burimeve nga policia të arrestuarit janë Agim dhe Maljon Lleshi. Nga hetimet rezultoi se dy kushëriinjtë ushtroni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.231Z

Mirditë, vrasja e Mark Lekësshoqërohen mbi 15 persona

MIRDITË - Mbeten ende mister motivet dhe autorët e vrasjes së 56-vjeçarit, Mark Leka në fshatin malaj në Mirditë, dy ditë më parë, policia ka shoqëruar në komisariat rreth 15 persona. Sipas të dhënave nga policia, personat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Mirditë, plagosi kushëririn, arrestohet 64-vjeçari

MIRDITË- Një 64-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Mirditës pasi akuzohet se ka plagosur kushëririn e tij me mjete të forta. Ngajraja ka ndodhur në fshatin Pshesh të komunës Orosh.Policia bën me dije se ka vën&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.831Z

Mirditë, shtëpia monument kulture112-vjeçare, rrezikon shembjen 

MIRDITË - Kjo shtëpi 112-vjeçare ndodhet në fshatin Marshterkor të Mirditës, ndersa ka vlera të veçanta për nga mënyra e ndërtimit të saj. Në të ka jetuar Preng Lleshi një nga kapedanet e kësaj zone, por ajo tashm&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama