Rezultate te kerkimit per termin: +Mirepo

Total: 3215
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.195Z

Buffon: Nuk mposhtemi lehte!

Gianluigi Buffon ka pranuar se Juventusi nuk eshte skuadra me futbollin me te bukur ne Serie A, mirepo ata jane me te veshtiret per t'i mposhtur. "Juve nuk do te jete skuadra me futbollin me te bukur ne Kampionat, mirepo ne do te jemi skuadra me e veshtire per ta mposhtur", u shpreh Bufon. Sipas tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.809Z

Lampard ndërpret bisedimet me Chelsea

Frank Lampard ka pranuar se nuk eshte afer nenshkrimi i nje kontrate te re me ekipin e Chelsea dhe se bisedimet jane nderprere per nje kohe te caktuar. Mesfushori anglez ka pranuar se don te mbyll karrieren e tije ne Stemford Bridge mirepo ka disa ceshtje te jashtzakonshme te cilen kerkojne nje zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.755Z

Facebook at Work se afermi vjen risia

brbrShume kompani e ndalojne ende aksesin ne Facebook te punonjesve gjate orarit te punes per momentin Mirepo ju mund te keni shume arsye produktive per t8217u futur ne rrjetin social ne te ardhmen e afert njofton Telegrafi Sipas tij Financial Times thone se gjiganti i internetit eshte pikerisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.649Z

Duhet te ndryshojme

Nga Express me 17 nentor 2010 ne ora 1050 Pas nje nisme te vrullshme te sezonit Cesena e ka marre tatepjeten ne ndeshjet e fundit duke rene ne pjesen e poshtme me tabeles ne Serie A. Kesaj skuadre po i mungojne golat si rezultat i kesaj edhe sukseset. Mirepo Erjon Bogdani kerkon qetesi. Sipas ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.519Z

Ja pse duhet te kontrolloni shpesh pjesen midis gishtave te kembeve

Transmetuar me 24072016 - 0801 Hapesira midis gishtave te kembeve shpesh injorohet per shkak se eshte larg syve Mirepo mund te jete shume e rrezikshme nese ate hapesire nuk e kontrollojme rregullishtbr br Me siguri keni menduar qe fjala eshte per shkaqe h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.275Z

Aquilani kthehet ne Liverpool

Nga Express me 26 nentor 2010 ne ora 1634 Tani per tani jane vetem spekulime te cilat nuk gjejne konfirmim mirepo uebfaqja caughtoffside.com eshte e bindur Alberto Aquilani mund te kthehet ne Liverpool gjate afatit kalimtar te janarit pas vetem gjashte muajve te kaluar ne forme te huazimit ne J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.027Z

Operohet Alexi

Nga Express me 04 dhjetor 2010 ne ora 1717 Qendermbrojtesi i Chelseas Alex pritet te qendroje jashte fushes per dy muaj pas nenshtrimit te operacionit ne gju. Braziliani 28 vjec kishte luajtur pavaresisht problemit mirepo tani ka kryer nderhyrjen kirurgjike. 147Ai eshte operuar ne gju dhe i nevo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama