Rezultate te kerkimit per termin: +Mirepo

Meta: total 1000 / total_found 3226 / time 0.001 / keyword[0] mirepo / docs[0] 3226 / hits[0] 4405 /
No Pic available
  • 2017-04-05

Berisha thyen heshtjen: Rama të nisë pa kushte dialogun për zgjidhjen e krizës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj zhvillimit më të fundit politike në vend. Duke thyer heshtjen, me një shkrim në Facebook, Berisha i bën thirrje kryeministrit Edi Rama të heqë çdo kusht dhe t’iu përgjigjet thirrjeve të opozitës, por edhe të aleatit në qeverisje të t

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur
  • 2017-02-20

Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur

p styletext-align justifyA keni degjuar ndonjehere qe koha kur jemi lindur ndikon ne jeten e ardhshme Disa besojne qe ajo qe me pare percakton aftesite tona por edhe personalitetin ne teresi Data e lindjes nuk eshte nje kornize e mjaftueshme per ta percaktuar karakterin e dikujt Saktesia e analiz

Logos-A dhe Kosova 8211 Nga Dr Nuridin Ahmeti
  • 2017-02-14

Logos-A dhe Kosova 8211 Nga Dr Nuridin Ahmeti

p styletext-align justifyMenyra me e vecante per ta festuar 100-vjetorin e shpalljes se pavaresise per mendimin tim eshte ajo e shtepise botuese LOGOS-A nga Shkupi e cila keto dite ka filluar nje aktivitet  me moton 100 mije libra per 100 vjetorin e pavaresisebrbr p styletext-align justifyK

E verteta e mashtrimit te Aurela Hoxhes
  • 2017-02-11

E verteta e mashtrimit te Aurela Hoxhes

brbrModelja Aurela Hoxha eshte kthyer ne kryefjale te mediave roze diten e sotme pasi publikoi nje fotografi prane modeles shume te famshme Adriana Lima ne eventin AMFAR ne Cannes te Frances Mirepo shumica e mediave vertetuan se kjo foto vinte nga eventi i vitit te kaluar pasi fotoja ka qarkulluar e

Sadiku behet bullgar por se le fanelen kuqezi
  • 2017-02-10

Sadiku behet bullgar por se le fanelen kuqezi

p styletext-align justifyLevizje befasuese e Armando Sadiku i cili ka bere kerkese per nenshtetesi bullgare Sipas gazetes zvicerane Blick sulmuesi nuk ka ndermend te heqe dore nga te shtetesia shqiptare por thjesht deshiron te kete edhe nje pasaporte te dyte Per ate qe konsiderohet si hero popullor

Evitoni ushqimet me keto perberes ju irritojne fytyren
  • 2017-02-01

Evitoni ushqimet me keto perberes ju irritojne fytyren

p styletext-align justifyTe gjithe e dime qe cokollatat apo embelsirat ne pergjithesi nuk jane aleatet me te mire te fytyres Mirepo nuk jane te vetmit Lista e perberesve armiq te lekures se fytyres eshte me e gjate se kaq 8211 shkruan Livingbr 1-Produket e baxhobrS Disa nga produket baxho permbajne