Rezultate te kerkimit per termin: +Mirepresim

Meta: total 354 / total_found 354 / time 0.000 / keyword[0] mirepresim / docs[0] 354 / hits[0] 378 /
Kanadaja sfidon Ameriken Mirepresim emigrantet qe ikin prej luftes
  • 2017-01-29

Kanadaja sfidon Ameriken Mirepresim emigrantet qe ikin prej luftes

brbrDeklaraten e pare te forte kunder urdhrit te presidentit Trump per emigracionin e ka bere kryeministri kanadez Justin Trudeau Ai ka shfrytezuar rrjetet sociale per te sqaruar qendrimin e qeverise kanadeze per kete ceshtje Atyre qe i largohen persekutimit terrorit dhe luftes u themi se kanadezet

Bashkia prezanton Planin Urbanistik, Veliaj: Projektojmë Tiranën europiane
  • 2016-12-26

Bashkia prezanton Planin Urbanistik, Veliaj: Projektojmë Tiranën europiane

Bashkia e Tiranës prezantoi draftin final të planit urbanistik  të cilin e diskutoi sot me të gjithë këshilltarët bashkiak përpara se të kalojë për miratim në mbledhjen e Këshillit Bashkiak në 29 dhjetor. Në fjalën përshëndetëse, Kryebashkiaku Veliaj tha se Tirana e viteve t

Meta- Markwalder Permiresim klimes se biznesit me shume investitore zvicerane
  • 2016-11-20

Meta- Markwalder Permiresim klimes se biznesit me shume investitore zvicerane

Transmetuar me 19112016 - 1313 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti ne takim kryetaren e Keshillit Kombetar te Zvicres Christa Markwalder e cila ndodhet per nje vizite zyrtare dyditore ne vendin tonebr br Meta vleresoi marredhen

Basha Do u heqim pushtetin bandave Duka Jo varferise dhe krimit
  • 2016-10-22

Basha Do u heqim pushtetin bandave Duka Jo varferise dhe krimit

Transmetuar me 22102016 - 1138 Tirane 22 tetor 2016 NOAal- Kryedemokrati Lulzim Basha thote se mbulimi i Shqiperise me droge nuk eshte rastesi por sic tha ai eshte pakti i Edi Rames me krimin per blerje votashbr br Duke folur diten

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem
  • 2016-10-20

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem

Transmetuar me 19102016 - 1420 Pekin 19 tetor 2016 NOAal- Me ftese te Presidentit te korporates Power Construction Corporation of China Yan Zhiyong kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta vizitoi zyrat qendrore te saj dhe pati nje bashkebisedim me drejtu

Mbetjet Basha Mbas qendron mafia e plehrave Rama ne panik VIDEO
  • 2016-09-30

Mbetjet Basha Mbas qendron mafia e plehrave Rama ne panik VIDEO

Transmetuar me 30092016 - 1259 Tirane 30 shtator 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha mori pjese ne aktivin e Deges Nr5 ne Tirane ne kuader te turit kombetar per degjimin dhe bashkebisedim me strukturat e Partise D

Basha perkrah Meten per qeveri teknike e zgjedhje te reja Hesht Rama
  • 2016-07-19

Basha perkrah Meten per qeveri teknike e zgjedhje te reja Hesht Rama

Transmetuar me 18072016 - 1022 Tirane 18 korrik 2016 NOAal- Deklarata e djeshme e kreut te Kuvendit Ilir Meta ka trazuar ujerat e politikes Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha reagoi vetem para pak minutash duke thene se mirepret qendrimin e kreut te Le

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama