Rezultate te kerkimit per termin: +Miriam +Cani

Total: 261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.376Z

Miriam Cani heq dorë nga shtetësia shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani, ka vendosur që të heqë dorë nga shtetësia shqiptare, bëjnë me dije mediat. Nuk dihen arsyet e këtij vendimi të këngetares, e cila u bë e njohur për shkak se ka qenë anëtare e grupit gjerman Preluders. Mendohet se arsyeja e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.919Z

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj së shpejti prindër

Këngëtarja Miriam Cani së shpejti do të bëhet nënë. Lajmin e ka konfirmuar vet Alban Skënderaj në spektaklin X-Factor, i cili tha se ” tani në juri do të jemi 5 veta”. Ky lajm i gëzuar ka emocionuar edhe një nga miqtë e çiftit, Aurela Gaçe, e  cila i ka uruar në Face

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.046Z

Rikthehet Miriam Cani

Këngëtarja e njohur Miriam Cani që pas lindjes së vajzës së saj Amelit, u bë shumë kohë që nuk ka publikuar projektet të reja muzikore. Mesa duket këngëtarja është përkushtuar në rritjen e saj gjatë gjithë kësaj kohe. Por më në fund Miriam ka vendosur që të rikthehet. Këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.835Z

Shtatzënë, Miriam Cani rrumbullakoset |FOTO

Transmetuar më 07.09.2015 - 10:59 Ajo është në periudhën e fundit të shtatzënisë dhe prej vogëlushes që pritet të sjellë në jetë është rrumbullakosur. Këngëtarja Miriam Cani duket e relaksuar teksa q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.828Z

Albani propozon për martesë Miriam Cani,përgjigja është

Dasëm së shpejti! Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të martohen. Këtë e mësuam në Facebook,ku në profilin e saj Miriam Cani ka postuar një foto me një unazë diamant në gisht dhe me një dedikim ku sqaron se Alban Skënderaj e ka propozuar për martesë. Çifti këto di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.506Z

Miriam Cani rikthehet në ekran

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka kohë që nuk ka qenë pjesë e ekranit televiziv për shkak se ka qenë e angazhuar me rritjen e vajzës së saj Amelia. Por tani ajo ka vendosur që të bëhet aktive dhe të rikthehet. Me anë të një postimi në Instagram këngëtarja ka njoftuar se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.506Z

Fiton Edea dhe Miriam Cani

Show i talentëve "X Factor Albania" sapo ka mbyllur natën finale. Ky serial televiziv me karakter garues, këtë vit në panelin e jurisë ka pasur Bleona Qeretin, Alban Skenderajn, Pandi Laçon dhe Miriam Cani. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama