Rezultate te kerkimit per termin: +Mis +Bosnja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.353Z

Arrestohet miss Bosnja, joshte bosët e mafies për ti vrarë më pas

Femrat e bukura sigurisht që janë të pëlqyeshme. Nuk mbeti pas as ish-Miss Bosnja, e cila fal bukurisë, ishte rekrutuar nga të fortët e vendit të saj. Ajo ndodhet në burg, duke u akuzuar për pjesëmarrje në një grup kriminal. Të paktën 5 persona janë vrarë nga grupet ku ajo bënte pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.270Z

Ish-Missi në pranga, joshte bosët e mafias për ti vrarë

Nuk i mjaftonte të ishte e bukur dhe e pasur duke shfrytëzuar pamjen e saj. Sllobodonka Tosiç, 29 vjeçe, modele dhe ish-Miss Bosnja, të cilës revista Playboy i ka dedikuar një kopertinë dhe protagoniste në një reality show, ishte e pangopur. Aq sa kishte krijuar lidhje me kriminelë të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Modelja boshnjake përfundon në burg, e vuri në "kurth" ishin e saj (Foto)

Ish-modelja e “Playboy”, Slobodanka Tosiç, është dënuar me 2 vite e 6 muaj burg për shkak se u shpall fajtore për bashkëpunim në një tentativë vrasje ndaj një bosi të mafias. Ish-Mis Bosnja kishtë bashkëpunuar me t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.268Z

Ke te drejte Berat Buzhala Kjo eshte Kombetarja e turpit

Ilir Yzeiri - Gjithë sa shkruaje në komentin e djeshëm të gazetës Tema me titull: “Kjo kombëtare është e krimit të organizuar dhe mafies”, unë i mbështes pa asnjë presje dhe jo vetëm kaq, por dua ta shoh në një pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama