Rezultate te kerkimit per termin: +Miscom

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.079Z

Trebicka: Aleks Podrizki ishte njeriu që menaxhoi zhdukjen e kutive kineze

Kush është Aleks Podrizki? Ai u dënua dje nga gjykata e Floridës me 5 vite burgim së bashku me Dejvid Pakauz,të dy vartës të Efraim Diverolit, i cili pret sot masën e tij të dënimit sëashku me financierin e tij. Gjithsesi dy të dënuarit e djeshëm, Podrizki dhe Pakauz pranuan parapra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.597Z

Dëshmia e Trebickës për Kongresin e SHBA: Implikimi i Mediut, Pinarit dhe Delijorgjit në trafik

Nga Tema Gazeta “TemA” boton sot të plotë dëshminë e të ndjerit, ish-biznesmenit Kosta Trebicka, dhënë për Kongresin amerikan që pati nisur një hetim në lidhje me trafikun e armëve nga Shqipëria drejt Afganistanit. Komisioni për Mbikëqyrjen dhe Reformat e Qeverisë pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.897Z

Personi misterioz në takimin me Diverolin ishte Rrahman Selmanllari

Nga TemaPersoni misterioz në takimin e zhvilluar mes Ylli Pinarit, Mihal Delijorgjit dhe Efraim Diverolit e Aleks Pobrickit, është Rahman Selmanllari, miku i ngushtë i djalit të kryeministrit, Sali Berisha. Kjo zbulohet nga i ndjeri Kosta Trebicka, gjatë një e-mail-i dërguar mikut të tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.596Z

Publikohet dëshmia amerikane e Trebickës

 Faqja zyrtare e Kongresit amerikan publikon të plotë dëshminë e biznesmenit shqiptar Kosta Trebicka për trafikun e fishekëve me Afganistanin, një operacion gjysmë ilegal që realizohej në Shqipëri. Para Komisionit për Mbikëqyrjen dhe Reformat e Qeverisë pranë Kongresit amerikan,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama