Rezultate te kerkimit per termin: +Misja

Total: 1327
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.945Z

Veliaj: Rikonstruktojmë liceun Jordan Misja dhe rindërtojmë shkollën Kosova

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte sot i pranishëm në fillimin e punimeve për rikonstruksionin e plotë të liceut Jordan Misja. Gjatë inspektimit, kryebashkiaku tha se kjo është një nga shkollat më të rëndësishme të Tiranës, e megjithatë aty nuk është investuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.022Z

Ndahet nga jeta akademiku Vladimir Misja

TIRANË- Ndahet nga jeta në moshën 85 vjecare akademiku shkodran Vladimir Misja. Familjarë, të afërm, miq e kolegë pritet t’i japin sot lamtumirën e fundit. Misja do të prehet në varrezat e Sharrës. Vladimir Misja ka lindur në Shkod&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.152Z

Liceistet e "Jordan Misja", ne orkestren nderkombetare

Liceu Artistik "Jordan Misja" ne Tirane ka vite qe ka vendosur marredhenie te shkelqyera bashkepunimi me orkestren rinore boterore dhe ate japoneze. Ne vazhden e ketij bashkepunimi, ne datat 28 deri me 31 mars 2008, ne Prage do te mblidhen grupet e orkestres rinore per te dhene shfaqje muzikore. Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.605Z

Transporti urban, nis punën linja e re Qyteti Studenti-Jordan Misja

Prej pak ditësh, mijëra banorë të zonës së Qytetit Studenti dhe rrugës Jordan Misja në Tiranë përfitojnë një shërbim të ri transporti publik. Kjo linjë është riorganizuar nga Bashkia e Tiranës, duke plotëson një kërkesë të hershme të qytetarëve, ku falë ndërhyrjes linja ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.492Z

Nis punën linja e re e autobusit Qyteti Studenti-Jordan Misja

Prej pak ditësh, mijëra banorë të zonës së Qytetit Studenti dhe rrugës Jordan Misja në Tiranë përfitojnë një shërbim të ri transporti publik. Kjo linjë është riorganizuar nga Bashkia e Tiranës, duke plotëson një kërkesë të hershme të qytetarëve, ku falë ndërhyrjes linja ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.219Z

Tiranë, zjarr në një godine tek Jordan Misja

TIRANE- Një zjarr ka përfshirë katin e gjashtë të godinës së Universiteti Bedër në kryeqytet. Godina ndodhet ne Rr.Jordan Misja, ndërsa ende nuk ka të dhëna lidhur me shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin. Mësohet se në vendgjarje kanë shkuar dy zjarrëfikëse. Dilaver Laçi, kreu i zja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.025Z

Skandal te liceu Jordan Misja, nxënësit fshehën hashashin në patatina

Tiranë- Një qese me bimë narkotike është gjetur në ambjentët e shkollës “Jordan Misja” në kryeqytet. Ndërkaq mësohet se policia ka identifikuar dy nxënësit që kishin futur drogën në ambjentet e shkollës, Ahmet Gj, 12 vjeç dhe Julian J, 14 vjeç, njëri nxënës i klasë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama