Rezultate te kerkimit per termin: +Missi

Meta: total 132 / total_found 132 / time 0.000 / keyword[0] missi / docs[0] 132 / hits[0] 141 /
Vrasja në ish-Bllok, si u përfshi burri  i ish-misit
  • 2019-02-04

Vrasja në ish-Bllok, si u përfshi burri  i ish-misit

Ish-Missi shqiptar, Suada Sherifi ka folur për herë të parë pas shpalljes në kërkim të bashkëshortit të saj, si i përfshire në ngjarjen e rende te ndodhur ne ish-bllok. Teksa ka qene e ftuar ne emisionin Thumb në ABC Neës ajo nuk ka lënë pa komentuar edhe ketë pjese për të cilën

No Pic available
  • 2017-09-26

Bën një rrotullim elegant, por dështon Miss Universe

Gara për më të bukurën jo gjithmonë shkon siç duhet, kjo video do tjua tregojë më së miri. Një konkurente e bukurisë e cila merrte pjesë në Miss Universe në Spanjë u filmua në një rënie të turpshme në pishinë, teksa ajo bëri një rrokullisje elegante për të tërhequr vëmendj

No Pic available
  • 2017-08-14

Përlotet Valbona Selimllari (Video)

Missi i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të Lart e Poshtë për këtë sezon. Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime, ku një vend të rëndësishëm zë prej disa muajsh edhe puna si

Valbona Selimllari takim me Valbonën
  • 2017-06-19

Valbona Selimllari takim me Valbonën

Ish-Missi i Shqipërisë, Valbona Selimllari ka publikuar disa fotografi në rrjetin social në Instagram gjatë një udhëtimi që ka bërë në Valbonën e Tropojës. Më në fund u takova me Valbonën, shkruajti ajo në një nga postimet e saj. Duket se ky vend i ka lënë shumë përshtypje të

Floriana Garo i jep fund beqarisë, fejohet në mënyrë të papritur
  • 2017-06-18

Floriana Garo i jep fund beqarisë, fejohet në mënyrë të papritur

Prezantuesja e njohur e Jo vetëm modë mesa duket e ka lënë pas ndarjen e disa viteve më parë me biznesmenin Tedi Ngjela dhe është fejuar në mënyrë të papritur. Ka qenë vetë bukuroshja që ka bërë publik lajmin nëpërmjet një postimi në Instagram pasi ka dashur të ndajë lumturin

FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë
  • 2017-03-04

FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë

Tashmë operacionet plastike nuk janë më tabu e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e showbizit shqiptar. Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar, e disa të tjera kanë bërë ndërhyrje për ta zvogëlua

FOTOT/ Ish-Miss Albania kërcënohet nga vëllai i modeles tropojane, pas fotove nudo (+16)
  • 2017-02-25

FOTOT/ Ish-Miss Albania kërcënohet nga vëllai i modeles tropojane, pas fotove nudo (+16)

Një dyshe vajzash shqiptare nudo në të njëjtin krevat vijnë si déjà vu e fotove të Melania Trump dhe modeles suedeze, Emma Erikson, me anë të pozave artistike të realizuara nga i njëjti fotograf i famshëm, Ale de Basseville. Egla Harxhi, Miss Albania 2007, është një nga personazh