Rezultate te kerkimit per termin: +Mitat +Dautaj

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.051 / keyword[0] mitat / docs[0] 337 / hits[0] 454 / keyword[1] dautaj / docs[1] 328 / hits[1] 790 /
Vakanca në Gjykatën Kushtetuese, ja kandidatët në garë 
  • 2019-04-04

Vakanca në Gjykatën Kushtetuese, ja kandidatët në garë 

Kuvendi i Shqipërisë ka shpallur sot listën e kandidatëve për gjyqtar për të plotësuar vakancat në Gjykatën Kushtetuese. Në faqen e internetit të Kuvendit janë publikuar emrat e kandidatëve që do të plotësojnë vakancën. Kandidatët janë: Arta Vorpsi; Avni Shehu; Elsa Toska; Fion

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-05-01

Zbardhet lista e FRD për zgjedhjet e 18 qershorit: Bamir Topi nuk kandidon për deputet

Fryma e Re Demokratike me kryetar Bamir Topin ka depozituar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën e kandidatëve për deputetë në 12 qarqe. Ajo që bie në sy është fakti se vetë Bamir Topi, kreu i Frymës së Re Demokratike, nuk është përfshirë në listën e kandidatëve, duke ia l

Manipulimi i votave, Halimi u jepleje 17 të burgosurve-votues të tij
  • 2013-06-21

Manipulimi i votave, Halimi u jepleje 17 të burgosurve-votues të tij

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Leja, dy ditë para zgjedhjeve TIRANË – Edhe pse premtoi se nuk do të jepte leje për të burgosurit për një kohë të papërcaktuar, kryesuesi i listës për qarkun e Durrësit e njëkohësisht dhe ministri i Drejtësisë Eduard Halimi ka bërë

SKANDALI/ Qeveria liron për zgjedhje kriminelë nga Durrësi dhe Fieri. Ja lista!
  • 2013-06-21

SKANDALI/ Qeveria liron për zgjedhje kriminelë nga Durrësi dhe Fieri. Ja lista!

Nga Lindita Çela   Kriminelë, të dënuar për trafikim të lëndëve narkotike, anëtarë të bandave kriminale e deri tek doganierë të dënuar për korrupsion, janë armata e të burgosurve që qeveria po shfrytëzon në këtë zgjedhje elektorale. Duket se partia në pus

No Pic available
  • 2011-06-27

Pensionet, 175 ushtarakët që do të marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar llogaritjen e pensionit për 175 ish-ushtarakë, të cilëve do t’u depozitohet përfitimi në llogaritë përkatëse, sipas listës së miratuar këtë javë. Këta qytetarë përfitojnë sipas ligjit për pensionet e ushtarakëve. Gazeta boton