Rezultate te kerkimit per termin: +Mitrovicasit

Total: 230
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Mitrovicasit paralajmërojnë pjesmarrje masive nesër në protestë

Pas shpalljes së protestës gjithëpopullore që ka për qëllim thirrjen për mbrojtje të Trepçës dhe shkarkimin e ministrit Jabllanoviq për shkak të deklaratave fyese të tij, zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.231Z

Mitrovicasit ndihmojnë Shkodrën

Nga Express më 09 janar 2011 në ora 15:55 Ndihmat e mitrovicasve për Shkodrën, pas vërshimeve, po zhvillohen me ritëm të shpejtë dhe do të përfundojë nesër, ka thënë drejtori për Shpëtim dhe Emergjenca në Mitrovicë, Behxhet Bala. Ai ka thënë se qytetarët janë treguar solida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.762Z

Ahmeti përforcon Trepçën ‘89

Trepça ’89 po vazhdon të përforcohet për stinorin pranveror, gjatë të cilit mitrovicasit synojnë ta fitojnë titullin e kampionit. Gjelbërezinjtë të martën kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin anësor Liridon Ahmeti, i cili së fundmi i ka mbrojtur ngjyrat e rivalit lokal të Tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.249Z

Trepça ‘gozhdon’ pozitën e dytë

Në ndeshjen vendimtare për pozitën e dytë të TechnoMarket Superligës së Kosovës në basketboll, në xhiron e 25-të, Trepça e ka mposhtur të shtunën mbrëma Bashkimin në Mitrovicë me rezultat 73:63. Mitrovicasit e shfrytëzuan shumë mirë epërsinë e terrenit vendës, dhe, të udhëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.867Z

“Bridge Film Fest” synon t’i bashkojë mitrovicasit e jugut me të veriut

TIRANE- Festivali Ndërkombëtar i filmit “Bridge Film Fest”, i cili nisi mbrëmjen e djeshme dhe do vazhdojë për pesë ditë me radhë në qytetin e Mitrovicës, synon t’i bashkojë mitrovicasit e jugut me të veriut. Ky Festi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.104Z

Mitrovicasit nisën për protestë

Rreth 400 protestues me shtatë autobusë janë nisur nga qendra e Mitrovicës për të iu bashkangjitur protestës gjithë popullore në Prishtinë. Ndërkohë, një grup tjetër i protestuesve në pesë autobusë janë nisur nga Rahoveci për në Prishtinë./Kosovapress/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.064Z

Trepça 89 eliminohet me humbje të thellë

Trepça 89 u eliminua që në raundin paraeliminator të Uefa Champions League duke mbyllur shumë shpejt ëndrrën europiane, që rezultoi dëshpëruese për xehetarët. Ndeshja e parë ndërkombëtare në nivel klubesh e luajtur në stadiumin Adem Jashari rezultoi një zhgënjim me skuadrën e Ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama