Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftohu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.136Z

Sarkozi akuza Bushit: Dështoi në konfliktin e Gjeorgjisë

Presidenti francez, Nikolas Sarkozi, ka akuzuar Presidentin amerikan, Xhorxh Bush, se dështoi në marrjen e iniciativës në lidhje me konfliktin e fundit në Gjeorgji. Këtë deklaratë e ka bërë ndërsa ka folur para audiencës, me rastin e marrjes së çmimit për "Kurajë politike". Ndër të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.806Z

Saimir Tahiri letër të birit: Bëhu më i mirë se unë!

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i ka shkruar një letër të hapur djalit të tij. Këtë gjë ai e ka bërë pikërisht me rastin e 8 vjetorit të lindjes së tij. Për më tepër lexoni letrën që Tahiri i ka kushtuar të birit. Letër për tim bir Tani shkove 8 Drin! Ndërsa unë kam hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.833Z

Policja e plagosur në protestë, Berisha: Ndrikull! Balla: Sulm i turpshëm

Policja e plagosur në protestën e sotme para Kuvendit, ka futur në sherr, polemika dhe akuza të ndërsjella ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Berisha, në një postim në Facebook, ka sulmuar sot policen e cila gjatë protestës humbi gishtat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.619Z

Video: Polici-hajdut i drejton pistoletën, por taksisti trim sia jep unazën!

Pak orë pasi Policia e Tiranës kërkoi ndihmën e qytetarëve për identifikimin e këtij personi, i cili, grabiti një taksist duke e kërcenuar me një pistoletë, ai u arrestua. Është Eduard Budini, 30 vjeç nga Përmeti, punonjës i forcave të ndërhyrjes së shpejtë, në repartin e Drago

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.383Z

Dushi Doshi

Nga Edison Ypi Dushi Doshi është si Fruthi; Të zuri, s'ke ç'i bën, do ta durosh. Doshi të bën Dush kur nuk e pret. E parashikueshme dhe e frikshme, ardhja apo rrjedhja e Dushit të Doshit, i ngjan dukurisë astrofizike të goditjes së tokës nga një shi asteroidësh. Si i tillë, Dushi i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.620Z

Taksisti grabitet me armë zjarri, policia ndalon efektivin (Video)

Një grabitje me armë ka ndodhur në Tiranë. Një person, i cili kishte hipur si pasagjer i zakonshëm në një taksi, ka kërcënuar me armë drejtuesin. Ai i ka kërkuar taksistit t’i japë të gjithë paratë që kishte me vete dhe nën kërcënimin e armës ka arritur t’i marrë. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.628Z

Efektivi i FNSH grabit taksistin, arrestohet

Pranga 30-vjeçarit Eduart Budini. Para 5 muajsh, speciali i repartit të Dragotit kreu grabitjen me pistoletën e punës. Tahiri: Duhet ligji i Sigurisë Publike Mariglen Mullai Efektivi – Eduart Budini, 30 vjeç, lindur dhe banues në Këlcyrë të Përmetit është i punësuar si roje në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama