Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftoni +Xhymertaj

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] mjaftoni / docs[0] 50 / hits[0] 55 / keyword[1] xhymertaj / docs[1] 4 / hits[1] 4 /
No Pic available
  • 2011-07-03

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të t

No Pic available
  • 2011-07-03

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të tillë janë braktisur si nga shteti dhe push

Dhjetra jetimë në qiell të hapur, Vladimir Tare: Na përzunë nga konviktet!
  • 0000-00-00

Dhjetra jetimë në qiell të hapur, Vladimir Tare: Na përzunë nga konviktet!

Prej më shumë se dy vjetësh dhjetra jetimë janë flakur në rrugë. Në bazë të ligjit mbi moshën 18 vjeç ata duhet të sistemohen nga shteti. Zgjidhja që i është dhënë situatës nga instancat përkatë